Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami komolyabb mentalis bajom vagy csak egy "phasen" megyek kersztul?

Figyelt kérdés
Kezdjuk azzal hogy mar szeptember ota nem vagylyok olyan mint voltam. Most igazabol ezt lehet nem ide kene irnom de naponta elkezdtem 4szer vagy tobbszor maszturbalni, sokat kezdtem el enni, egyszeruen csak megyek lefele a lejtőn. Elkezdtem utalni az egesz testemet mert pl alacsony vagyok (szerintem) es sajat magamat is. De random van olyan hogy valamiert azt hiszem hogy teljesen jo vagyok ahogy vagyok, megnovekedik az onbizalmam de egy ora mulva ugyanugy utalom magam mint elotte. Elkezdtem valamiert vagdosni magam de nem az ereimnel hanem a csuklom kornyeken (azert annyira nem vagyok bator de valamiert még is csinalom). Sokszor vannak olyan durvabb gondolataim amiket nem irnek le de ha keritek akkor leirhatom. Ja és nyugodtan kerdezhettek ha az elorevisz valamiben.

2022. dec. 6. 21:23
 1/3 A kérdező kommentje:
csuklo felso resze nyilvan
2022. dec. 6. 21:24
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Mi az a phasen?

Igen, biztosan komolyabb problémáid vannak, az önbántalmazás, durva gondolatok miatt azonnal keress fel pszichiátert, és hosszú távon pszichológusra is szükséged van.

2022. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
KEdves Kérdező, kérj segítséget pszichológustól első körben. Ha szükség van, ő tud pszichiáter felé irányítani. Az nagyon nem jó, hogy bántod, sérted önmagad, ez már azt mutatja, hogy nagyon erős belső feszültségeid vannak.
2022. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!