Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet köze a rexetin antidepre...

Lehet köze a rexetin antidepresszáns fokozatos elhagyásához, a fejben áramütésszerű érzéshez, és szédüléshez?

Figyelt kérdés

2 hete csökkentettem,először felet majd negyedet szedek.7 honapja szedem kb.

Pár napja vettem észre ezt az áramütésszerű érzést a fejemben főleg amikor mozgatom a fejem,de volt h csak ugy alapból is.Lehet hozzá köze:?


2010. szept. 30. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet köze hozzá.
2010. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Antidepiről sokkal lassabban kell leszállni(fél év). És ajánlatos legalább 1 évig szedni.
2010. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi hát igen 1 év a minimum,csak nekem ez a 7 honap is nagyon nyögve ment,szóval nem éreztem hatásosnak a gyógyszert főleg mostanában mert nagyon fáj a fejem.Azért is akarom elhagyni.Csak ez most megijesztett ez az érzés.Ma voltam dokinál,mert már nem birtam.

Kérdeztem a dokit ő nem tudja hogy ehhez van e köze,csak azt mondta lehet.Szóval ugyanott vagyok mint eddig,ezt ti is meg tudtátok nekem mondani,szóval sokat ért elmennem hozzá.

2010. okt. 1. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajjajj, én cipralextől voltam így, voltak furcsa érzések a fejemben, az biztos. Pedig én is csökkentve hagytam abba. Két hétig kínlódtam, de aztán olyan jó volt, hogy már nem szedem..:)
2010. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!