Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is tapasztalt már antidepr...

Más is tapasztalt már antidepresszáns abbahagyása után még hetek múlva is hihetetlen álmosságot, fáradtságot, szédülést? Mennyi idő múlva várható, hogy elmúlik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen utána is,de én szedése közben is ezt éreztem.Nem használt sőt rontott a helyzetemen.

Neked használt valamit?Vagy mért hagytad abba?

Amikor letettem képzeld nálam pl áramütések voltak a fejemben eleinte nagyon sokszor és egyre csökkent, kb egy hónapig.De talán tovább is kihatott mindenemre.

2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia! Én korábban már szedtem évekkel ezelőtt Seropramot pánikbetegségre és depresszióra, akkor használt, most ugyanennek egy másik változata, a Citapram nem ért semmit. Ezért is hagytam abba, mert inkább csak rontott az állapotomon. Az áramütésszerű érzés ismerős, eleinte amikor abbahagytam, nagyon sokszor volt ilyen nálam is, most így 3 hét elteltével már ritkábban, de azért még előjön. Főleg reggelenként és késő du.-estefelé. De számomra ez a folytonos álmosság a legborzasztóbb. Én most jártam homeopátiás orvosnál, és próbáljuk megtalálni az alkati szeremet, elkezdtem a Neuroptim vitamint is, és mellette továbbra is járok pszichoterápiára. Te mit szedtél és mire?
2011. júl. 8. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem is volt pánikbetegségem nagyon sokáig,de akkor még nem szedtem rá semmit annak ellenére hogy felírtak xanaxot,rexetint is.Csak ugy elmúlt magától vagyis inkább enyhült az évek során.Légszomjam volt,halálfélelem.Igaz 100féle kivizsgáláson voltam közben,és semmit sem találtak.Egy éve szedtem Rexetint,rosszul létre szociális fóbiára,mert ez is kialakult ez miatt,de semmit sem segített,csak gyengébb lettem fizikailag én is állandóan levert és fáradt voltam.

Most voltam megint az orvosnál azt írta a papíromra hogy disztimiás vagyok.De szerintem ez annál sokkal rosszabb lehet.Most is félek a haláltól,bár sokszor inkább meghalnék,hogy ne érezzem ezt.Csak rossz gondolataim vannak.

Aurorixet írt fel most,de nem váltottam ki,mivel ez is egyfajta antidepi,nem merek újra bele kezdeni,mert félek hogy csak ront megint.

Gondolom te is kipróbáltál már homeopátiás dolgokat is?

(nekem eddig semmi sem segített)

2011. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én most kezdtem el homeopátiás szereket szedni, tehát még igazán nem tudom, hogy mennyire hatásos. Talán már egy kicsit jobban vagyok, mint korábban gyógyszerrel. Mindenképpen egy homeopátiás orvoshoz kell menni, hogy megtalálja az alkati szeredet. Minimum 2 órás beszélgetés után ajánl neked alkati szert, de nem biztos, hogy elsőre sikerül megtalálni azt, ami számodra a legjobb. Amellett még omega3 olajat érdemes szedni, meg én úgy veszem észre, hogy a Neuroptim vitamin is jó hatással van rám. (Direkt pánikbetegeknek fejlesztették ki, én most szedem ezt is kb egy hete). Ha gondolod, szívesen ajánlok homeopátiás orvost, aki mellesleg kb 20 éve pszichiáter is.
2011. júl. 9. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:
értem,szerinted egy pszichiáter nem ajánlhat ilyen homeopátiás dolgokat?Csak mert nekem egy orvos sem ajánlott ilyeneket,mindig magamtól kellett kutatnom a neten,hogy mi segíthetne .
2011. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rákerestem ez a vitamin azt írják szorongásra is jó.Talán a rossz közérzetre is jó lehet.Nekem is ilyen vagy ilyesmi kellene.Ez az omega3 ez miben segíthet?
2011. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
idegrendszerre van jó hatással?
2011. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy sima pszichiáter nem ért hozzá. Aki homeopátiás orvos, az ezt évekig tanulja. Az én pszichiáterem, (akihez pszichoterápiára járok) sem ért hozzá, de támogatja, ezért mondta, hogy keressek a terápia mellett egy homeopátiás orvost, ha nem szeretnék gyógyszert szedni. Akinél én voltam, Dr Tolnai Valériának hívják, neten rákeresel és megtalálod. Nekem nagyon szimpatikus volt, és tényleg sokat foglalkozik az emberrel. Én először 2 órát voltam nála.
2011. júl. 9. 17:32
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


itt részletes leírást találsz az omega 3-mal folytatott kutatásokról és a hatásáról.

2011. júl. 9. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
szia,köszi az infót,utána nézek!
2011. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!