Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns elhagyás...

Antidepresszáns elhagyás utáni elvonási tünetek (? )

Figyelt kérdés
Áramütés-szerű érzésem van egész nap, kibírható, de nagyon idegesít :/ már olvastam más oldalakon ebben a témába, de 1-2 nap max. 1 hetet ír, amíg ez érződik. Már lassan 1 hete nem szedem és nem igazán érzem megszűnőnek ezt az állapotot....visszatérni az antidepire nem akarok, de ez az "áramrázás" sem valami jó érzés :) Tapasztalatok érdekelnének, akik hasonló cipőben vagy ugyan így voltak:)
2011. aug. 21. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy bő két hétig tartott miután letettem az utolsó szemet, és még utána is voltak helyzetek, amikor újra előjött. El fog múlni egyszer, nyugi.
2011. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól csinálod, nincsenek elvonási tünetek. Amit írsz, nem is hallottam róla. Fél év szedés után, fél év alatt szoktam le róla. ( Zoloft)
2011. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fokozatosan hagytad abba?

Én pár napja felezem a cipralexet, nekem csak álmosságom van és néha megszédülök.

2011. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, fokozatosan! Ma már aránylag jó volt a helyzet, csak 1x-2x éreztem ezt az áramrázósdit (lekopogom):)
2011. aug. 23. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Na az jó :))

Most már én sem érzem a szédülést, bár még csak felezem a gyógyszert. De végülis ki lehet bírni, csak kitartás kell :)

2011. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhh jó tudni, hogy ez elvonási tünet. Egész nap "csipkedett" minden, de azt hittem csak a ruhám miatt. Aztán belenyúltam az akváriumba, ami nagyon megrázott, azt hittem tönkre ment a szűrű, annyira csípett. Utána fejfájásom lett, de valami borzasztó. Már ott tartottam, hogy elmegyek dokihoz, mert azt hittem a fejem is az "áramütés" miatt fáj. Szerencse hogy rákerestem neten az elvonási tünetekre. Most jöttem rá, hogy az áramrázás szerű érzés is és a fejfájás is elvonási tünet.
2017. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én cymbaltat szedtem amitől 10 napra leállt a belem ezért annyira megijedtem és már rosszul voltam, hogy saját magamtól megállították az akkor már 1 hónapja szedett antidepit. Booorzalmas elvonási tüneteket tapasztaltam, ezerféle volt. Fáradtság, alvászavar, mely depresszió, szorongás, áramütés a fejben, zsibbadás sorolhatnám. 2 hónapig tartott lejönni róla, de legalább már tudtam wcre menni. Hát most vagy meghalok belcsavarodasban vagy abbahagyom hirtelen ezt a mocskos szert. Ja és allergia/Mcas hisztamin problémám is lett tőle, szóval hónapokig szenvedtem.
nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!