Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lehet titkolni önmagunk...

Meddig lehet titkolni önmagunk elől a depressziót?

Figyelt kérdés
2022. dec. 8. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Bevallom, nem látom a kérdés értelmét. Eleve ha már felmerül benned, akkor nem tudod titkolni magad elől.
2022. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Tudatos titkolás az elég furcsa lenne, de a kérdésből nekem is úgy jön le, hogy így értetted.
2022. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Amíg működésképtelenné válsz. Én is az vagyok de már nem tudok kitörni belőle. Felnőtt vagyok de szüleim bármikor kidobhatnak. Ennek ellenére már nincs akaraterőm bármit is tenni. Ha úgy adódik elfogadom a halált.


A lényeg hogyha már tehetetlen vagy minden téren, akkor elfogadod hogy ez a depresszió.

2022. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok. Ez amúgy egy hosszú folyamat. Ha már nem tudsz dolgozni, és nem jársz emberek közé akkor onnan még 4-5 év és igen súlyossá válik...
2022. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!