Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azoktol varok valaszt akik...

Azoktol varok valaszt akik ugyanebben a helyzetben vannak. 20 eves vagyok es nem erzem jol magam a jelenlegi helyzetemben. Mar 2 eve tart hogy kepzeletben mas orszagban mas varosban elek mas munkat csinalok.Mas ugyanebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Velem is volt, hogy álmomban dolgoztam, de nem soká csináltam, mert nem fizették ki. 🙁
2022. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, van egy ilyen jelenség, "maladaptiv daydreaming", azaz káros álmodozás a neve. Rá vagy szokva. Az a kérdés, hogy azt a szakadékot, ami a valóság és az álmaid között van, nem lehet-e legalább csökkenteni? Amiket ábrándozol, azokból nem tudsz célokat kitűzni és terveket gyártani a megvalósításukra? Miért álmodozol, ahelyett, hogy a valóságodat tennéd jobbá?
2022. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MDaniel98 ***** válasza:
Hát, ezt a problémát megtudod oldani.
2022. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én képzeletben egy teljesen másik dimenzióban élek... és mindíg pofonvág a valóság
2022. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Az a baj, hogy élni csak a valóságban lehet. Le kellene szoknod az alternatív valóságok gyártásáról fejben, mert így az egész életed egy konstans csalódás.
2022. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
Vagy ha már nem is akarsz róla leszokni, akkor írj inkább egy jó fantasy-t belőle:)
2022. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!