Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem lakok jól, hiába eszek és...

Nem lakok jól, hiába eszek és nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Voltam kivizsgáláson pszichés. Nem tudok éjjel aludni, mert folyton éhes vagyok. Eszek és nem enyhül az éhség. Valami tipp ellene?

2022. dec. 11. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Voltál kivizsgáláson, és nem mondtak rá semmit, vagy mi történt?
2022. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy pszichés. Leírtam, hogy voltam kivizsgáláson.
2022. dec. 11. 00:11
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok a savad?
2022. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. dec. 11. 00:14
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Mit takar a kivizsgálás? Csináltak teljes vérképet, vassal, pajzsmiriggyel meg mindenféle hormonnal?
2022. dec. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen. Meg amúgy nem mindig jön fel.
2022. dec. 11. 00:46
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Ha a doki azt moondta, hogy "pszichés", akkor miért nem kaptál beutalót tőle egy "pszichés" kezelésre, akár pszichomókushoz, akár psziciáterhez?


Egyébként meg ehetsz folyamatosan, ha akarsz. De kizárólag nyers almát, nyers sárgarépát, nyers fagyasztott zöldborsót, nyers félig párolt zukkinit, és mindezek előtt-után-közben egy nagyon limitált mennyiségű reggelit-ebédet vacsorát. Így a bevitt kalória nem lesz túl magas, nem fogsz elhizni, de a zöldségek feltöltenek rostokkal és csökkenni fog egy idő után az éhségérzeted. Persze szükség lenne önuralomra is.

2022. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam ezt is. Volt, hogy egyszer nem ettem és hajnali fél ötkor aludtam be emiatt. Mikor másnap suli volt. Szóval inkább eszek, hátha úgy jobb, mint ne aludjak egész éjjel.
2022. dec. 11. 00:57
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Egyel csomo zoldseget, rostot
2022. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

8

nem próbáltad, mert ha próbáltad volna, akkor tudnád, hogy mit csinálnak a zöldségek és gyümölcsök, ha folyamatosan eszed, és önuralommal kényszeríted magad, hogy CSAK nyers sárgarépát és almát egyél, órákon át. Te csak azt próbáltad, hogy ne egyél.

2022. dec. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!