Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki magában beszélget...

Ha valaki magában beszélget az mire utalhat?

Figyelt kérdés
Ez még normális dolog, vagy már disszociatív személyiségzavart jelez?

2022. dec. 11. 18:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20-as. De 5 perc alatt ilyen komoly diagnózist felállítani? Mikor csak annyit mondtam, a pszichiáternek, hogy félek megmérgez a családom, erre írták is fel a Reagilat. Ezen felül még Xanaxal is akartak tömni, már több száz szem volt otthon nálam.
2022. dec. 11. 21:35
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál, a főorvossal, hogy az adott neked 5 perc alatt diagot? Erre mondtuk, hogy menj el szakemberhez másikhoz Meg a nekrofíl hajlamok? Most már DID is?

Nagyon durva vagy haver. Ha ez mind igaz is és nem troll vagy. Ne gyakorin írd ezt le, MERT NEM TUDUNK SEGÍTENI!


Kérj ki több véleményt, aztán higgy nekik! Szedd be a gyógyereidet, terápia stb

2022. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
20%

Van olyan betegseg amit 5 MÁSODPERC alatt diagnosztizalni lehet.


Az ilyen paranoid skizofrenek eleg hamar megallapíthatók.

2022. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"Te voltál, a főorvossal, hogy az adott neked 5 perc alatt diagot?"


Igen, én voltam.


"Meg a nekrofíl hajlamok?"


Azzal nem tudom hova menjek, valami anonim terápiát keresek majd, a dolog jellege miatt, mondjuk ezt sikerült elnyomni évekig, most jött elő újból.


"Szedd be a gyógyereidet, terápia stb"


Nincsenek már meg kidobtam, ill. odaadtam családtagnak, de intézek valamit, és köszönöm a segítséget mindenkinek!

2022. dec. 11. 22:06
 25/26 anonim ***** válasza:

Ingerszegény környezet, szociális kapcsolatok hiánya, hangos gondolkodás, hangosan válaszol a felmerülő gondolatokra.

A disszociatív személyiségzavar esetén sem "beszélgetnek egymással a személyiségek".

2022. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az eredeti, "magában beszélős" kérdésre reagáltam, a kommenteket nem olvastam amikor előző választ írtam.
2022. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!