Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek a dühkitöréseimmel?

Mit kezdjek a dühkitöréseimmel?

Figyelt kérdés

Nagyon undorítóan g*ci vagyok ilyenkor

Sárba tiprom az embereket és nem tudom miért. Fékezhetetlen vagyok ilyenkor. Nagyon ijesztő... Mit kezdjek ezzel? Egyszerűen elborul az agyam és olyan mintha nem én lennék... nem hisztéria sajnos..

20/f


2022. dec. 12. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én csak egy tippet tudok adni, ugyanezt csinálta a párom és kiderült, hogy pajzsmirigy túlműködés okozza, ami igen gyakori jelenség, érdemes lehet kivizsgálni.
2022. dec. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

1: Elhagyod a hülyeségeidet mert belátod, hogy neked és a környezetednek is káros.

2: Szakember segitségét kéred mielött késön lesz.

2022. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Hát ehhez két dolog kéne. Egyrészt szakember, másrészt meg legalább egy ember a környezetedben, aki nem ijed meg tőled. Én átsegítettem a legjobb barátommá vált lakótársamat egy ilyen dolgon, pszichiáter segítsége mellett, és a csúcsidőszakban előfordult, hogy kést rántott rám, mivel verbálisan sem megijeszteni, sem megsérteni nem tudott. A késre meg azt reagáltam, hogy "Rakd már le azt a sz*rt, és beszéljük meg rendesen." Tombolt még egy darabig, de utána leállt és meg tudtuk beszélni. És mivel én nem féltem tőle, nem tekintettem őrültnek, a bizalma nagyon elmélyült bennem. És szép lassan, apró lépésekkel a kezelés meghozta a hatását, a dühkitörései egyre ritkultak és azok is egyre kevésbé voltak súlyosak.


Szóval szakemberhez fordulnék a helyedben minél előbb! Tényleg segít. :)

2022. dec. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Vercukor és szív probléma kizárása első körben


Pszichoterapia segíthet az okokat feltárni


A légzésterapia is segíthet


Gyógyszert nem javaslok, attól sztem rosszabb lesz

2022. dec. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!