Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztaltatok mar olyat hogy...

Tapasztaltatok mar olyat hogy egyedul vagytok , alig tudtok valakihez beszelni es ekkor ha a hirekben meghallasz valamit akkor azon porogsz egyfolytaba?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez kenyszercselekves hogy egy rossz hiren porgok de egyszeruen senkivel nem tudok beszelni nagyon. Kulfoldon elek van egy ket ismerosom de mindenkinek megvan a csaladi elete , a legjobb baratom meg ahogy bepasizott ugy el is felejtett , regen napokat egyutt voltunk jarkaltunk vigyaztam a kutyaira ha dolgozott , mostmeg jo ha havonta latom max 1 szer
2022. dec. 14. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A rendszeres sportolàs segithet! Iratkozzàl be egy Fitniss Klubba! Ott talàlkozhatsz emberekkel és beszélszhetsz is velûk, mindjàrt jobban fogod érezni magadat! Melyik orszàgban élsz? Ûdvôzletem
2023. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!