Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Elegem van az...

Mit tegyek? Elegem van az egészből. Az anyagi helyzetünk 11 éve folyamatosan romlik. 10 éve folyamatosan kb. a hónap közepénél már kenyeret sem tudunk venni.

Figyelt kérdés
Dolgozunk magánba is, viszont így is borzalmas. Apukám elhagyott, egy új családot választott. 9 éve nem törődik velünk, nem fizet semmit sem. Barátaim nincsenek. Nem bírok tanulni, mert egyáltalán nem hangszigetelt a környezet, amiben élek. Kezdek beleőrülni abba, hogy a tanárok csesztetnek, nincsenek barátaim, mivel mindent túl gondolok. Csúnya vagyok, az arcom teljesen aszimmetrikus. A genetikám borzalmas, vékony vagyok, a testem tele van sebhelyekkel, az arcom csúnya, pattanásos, amit sehogyan nem tudok eltüntetni, járok kondiba heti 6x, és semmi nem látszódik, csak az, hogy egy szétfolyt kiégett valami vagyok. Igaz barátom is nagyon kevés van. A személyiségemet még saját magamsem tudom megfejteni. Valószínűleg egy szorongó szerencsétlen vagyok. Ahogy hazaérek idegrohamot kapok az egész helyzet miatt. Ahogy bemegyek a sulimba, szanaszét sminkelt fejjel, hogy ne látszódjanak a karikáim, bőrhibáim, pattanásaim, és a hiányos bőröm is, mert persze annyira megáldott engem a sors jóval, hogy a szememnél az egész bőr folyamatosan hámlik, vörös, száraz, és hogy ezt fokozzuk semmilyen alapozó, vagy korrektor nem tudja eltüntetni. Az egyik karomat 4. fokú égési sérülés takarja. A másikat hegek, a fene se tudja honnan. A lábam kék-zöld folt. És ezt mint eltakarom. Nem mutatom senkinek semmit. Mert szégyellem az egészet. Apámat hiányolom nagyon, mert szükségem lenne rá. Mindenhol azt látom, hogy egy szerető családban vannak a sulistársaim, "barátaim". Ők nem tudnak arról sem, hogy apám elhagyott, nincs pénzünk, és mekkora egy szr vagyok. Dolgozni nem mehetek. Anyukám nem engedi meg, hogy ilyen fiatalon kezdjem. Nem tudom mit tegyek. Tényleg nem. Anyukámat folyamatosan megbántom akaratomon kívül is. Esténként hallom ahogy sír. Nem tudom azt hogy, hogy tudnék segíteni ezen a helyzeten. Valaki kérlek segítsen. Adjon tanácsot.

2022. dec. 15. 20:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat ez elég tömörre sikerült, és sok mindent kiadtam magamból, ami bevallom jól esett
2022. dec. 15. 20:47
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Némi ellentmondásban vagy.

Dolgozunk-aztán nem enged anyukád dolgozni

Nincs pénzetek kajára-de heti 6x kondiba jársz, ami egy kisebb vagyon. A rengeteg sminkcuccról már ne is beszéljünk.

2022. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ne sajnáld annyira magad, olyan vagy, amilyen, örülj az életnek, ne hasonlítgass, a szerető családokban sokszor nagyobb a gond, mint gondolnád.
2022. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
és 11 éve mit tesztek azért, hogy javuljon az anyagi helyzetetek?
2022. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Sajnalom nagyon. Milyen eszközeid vannak a változtatáshoz? Hogyan tervezed? Mit szeretnél pontosan?
2022. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
#2 havi 10k egy bérlet
2022. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
6. Abból lehetne kenyér a hónap végéig is. Nem tudom komolyan venni a panaszaradatot sajnos.
2022. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát lehet, hogy neked jól esett, nekünk a legkevésbé se. Rettenetesen silányra összehányt litániát zúdítottál ránk a "kisminkelve 16-án éhen halok a kondiban" szövegeddel! Hogy nincsenek barátaid, na azt elhiszem, és nem csodálkozom!
2022. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
nem ertem. penz van sminkre meg konditeremre de kajara nincsen? akkor itt nagyon nalatok van a hiba :-D
2022. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha annyira szr lenne, nem járnál konditerembe (eleve tök felesleges, mert otthon is lehet edzeni), meg nem költenél sminkcuccokra egy csomó pénzt.


Ellentmondásos az egész idehányt maszlag.

2022. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!