Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatással van az emberre...

Milyen hatással van az emberre, ha folyamatosan toxikus emberekkel van körbe véve?

Figyelt kérdés

Egy ideje sajnos több toxikus emberrel vagyok körbevéve plusz elég sok rossz dolog történt mostanában ezzel párhuzamosan az életemben, így nem tudom, hogy a sok stresszt és szorongást ezek az emberek váltják ki belőlem vagy tőlük független tényezők.


Milyen hatással lehetnek a toxikus emberek másokra mentálisan? Okozhatják ők a rengeteg stresszt és szorongást?



#mentális egészség #toxikusemberek
2022. nov. 10. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehúzhat téged is. Mentsd meg magad, vagy őket is. Pl. szervezz munka utáni közös társasozást, stressz kibeszélőt, táncestet.
2022. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%

Az attól függ milyen erős a jelleme valakinek.

Valaki más hibáiból is képes tanulni, vagy felülkerekedni azokon a toxikus embereken és esetleg irányítani / befolyásolni is őket, valaki meg a falnak megy tőle!

Minden csak értékrend, jellem, felfogás kérdése.

2022. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Tudom mire gondolsz, ebben élek. Az ilyen toxikus emberekkel az a gond, hogy egyszerűen nem ismerik az élni és életben hagyni elvet. Hogy mire gondolom: függetleníted magad attól amit mondanak, amivel vadolnak alaptalanul, a zsarnokoskodásaiktól stb, tehat nem hatnak rád érzelmileg, és végül abban fáradsz ki érzelmileg, hogy folyamatos "jönnek" utánad, nem hagynak meg a saját érzelmi teredben, hanem minden áron rombolni akarnak érzelmileg. Minden áron alárendelt szerepben akarnak tartarni illetve taszítani. Te nem piszkálod őket, nem kötekszel, de ezeket az embereket ez is irritálja, és provokálnak. Az egyenlőséget hírből sem ismerik. Valahogy próbáld meg úgy nézni ezeket az embereket, hogy tele vannak kisebbségi komolexussal, és érzelmileg-szellemileg gyerekek. Ha ez a tudat kialakul benned, akkor gondolj arra, hogy valójában egy felnőtt testben létező kisgyerek a másik, aki felnőttet játszik, de valójában fogalma sincs a felnőttek érettségéről. Remélem kicsit tudtam segíteni.
2022. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Pusztító

Én ilyen családból jövök, nekem sincs esélyem normális életre

2022. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Szabadulj meg toluk nagyon gyorsan! Iszonyu rombolast vegeznek a kornyezetukben. Persze nehez ha kozeli csaladtagokrol van szo. Igy hogy felismerted mar az elso lepest megtetted.
2022. nov. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SOK toxikus ember egyszerre egy helyen nem valószínű. Akkor inkább a kérdezővel lehet probléma.
2022. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!