Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a tünetek valamilyen...

Ezek a tünetek valamilyen mentális betegségre utalnak?ha igen,mire?többi lent

Figyelt kérdés

-Alvás zavar(nem tudok 5 óránál többet aludni,azt sem egy huzamban)folyamatosan azt érzem,hogy feszült vagyok.egy pillanatra nem tudok megnyugodni.

A mellkasomban,a torkomban érzem a feszültségét

-Hevesen ver a szívem,magas a pulzusom

-Donteskeptelen vagyok,vagy elhamarkodottan döntök,amit többször megvaltoztatok utána

-Bűntudatot érzek,ha valakivel egy picit is rosszul banok,aki mondjuk velem ugyanúgy rosszul bánt

-kenyszer gondolataim vannak(pl úgy döntök el valamit,vagy josolok meg hogy az osszeolvasom a betűket és páros vagy páratlanra végződik,úgy döntök)vagy állandóan arra gondolok milyen lehet megölni egy állatot és látnám szívem szerint,viszont nagyon szeretem az állatokat és ha látok egy beteg ,vagy szenvedő állatot rám jön a sírás és mindent megteszek hogy segítsek neki

-Van,hogy dührohamot kapok

-Éjjelente többször felkelek,és nem tudok vissza aludni

Mindig érzem a felelem érzést.

-Néha elhalványul minden és olyan,mintha nem ott lennék ahol vagyok

Túl hangos,és fényes minden.Minden annyira soknak tűnik olyankor

Mintha nem is ott lennék ahol

-Ha zenét hallgatok vagy felporgok nagyon,és fel megy a pulzusom,vagy depressziós leszek és semmi kedvem élni

-Alkalmi kapcsolatokba kezdek,mert nem bírok egyedül lenni.Egyszeruen úgy érzem megol a magány és mindig pörögnöm kell mert nem tudok egyhelyben ülni ilyen kevés alvással sem

Jelenleg egyébként már több,mint fél éve hangulatjavitot szedek(sertralin zentivat),de úgy érzem mintha semmit nem használnak.

Ugyanúgy szorongok például.

Rendszeresen edzek,de az se segít.Szedtem frontint is 50mg-sat,az se segített.

22/L

Mi történik velem?nem bírom ezt már.


2022. dec. 17. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából egy jól kifejlett mániás depresszió, ami gyógyítható. Fordulj orvoshoz.

A jóslást meg hagyd a vándorcigányokra.

2022. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem tudod hasznosan kitölteni az idődet és extém mód szorongsz. Szorongás oldó segítene a nyugtató meg a hangulatjavító semmit nem ér. Próbáld hasznos,pozitív dolgokkal kitölteni a mindennapjaidat. Az alkalmi partnereket szerintem inkább mellőzd és ha nem tudsz egyedül lenni nem pasizni kell hanem megtalálni önmagad,megtanulni egyedül is jól érezni magad. Ha úgy érzed keress fel egy szakembert aki segíteni tud.
2022. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!