Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Mit tehetnék ellene?

Ez normális? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Az alábbiakat nem tréfából, hülyeségből írom le, szóval kérek mindenkit, hogy ha tud, segítsen.


Alapvetően az életemről annyit, hogy nehéz életem volt, a gyerekkoromat a szexuális, fizikai és mentális erőszak átölelte, nehézségeim voltak az emberekkel való kapcsolattartással, stb. Igyekeztem tenni, de a környéken a lakhelyem miatt kevés szakember van, azok is 20 ezer forint/45 perc áron mozognak. Elkezdtem online lehetőségeket keresni, de ott sem igazán adnak kedvezményt. A lényeg nem ez.


Tudom, hogy mindenki fejében vannak hangok, de az enyém valószínűleg súlyosabb lehet. Például ha olvasok, akkor rettentően nehezen értek meg egy szöveget, többféle hangon olvasom fel a fejemben az adott szöveget ami zavar. Például mély, majd nyőgő hangon, stb.

Egyelőre ennyit írnék le, de lenne több minden.


Ez miért lehet? Másnál is van?



2022. dec. 18. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
35%
Nincs mindenkinek hangok a fejében! Ha nem tudod anyagilag megengedni magadnak a magán szakembert semmi gond !A háziorvos tb alapon elküld szakemberhez ,hogy kapj segitséget!
2022. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!