Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bemennétek ehhez a pszichiáter...

Bemennétek ehhez a pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

Gyorsan írjátok meg, mert itt ülök épp a váróban, és már csak ketten vannak előttem!


Az előbb kihallatszódott a doki irodájából, hogy az épp bent lévő páciense hangosan és dühösen azt mondja: "már két hete nem áll fel a farkam a kib*szott antidepresszánsodtól!!"


Az a legnagyobb baj, hogy én is depresszióval keresem fel és én is férfi vagyok, tehát nem akarom, hogy nekem is ilyet írjon fel.


Menjek el inkább? Mit tegyek? 28/f



2022. dec. 22. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy bemennék.
2022. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Menjél, van többféle gyógyszer, te esetleg máshogy reagálsz ugyanarra is. Az előző lehet, hogy csak a gyógyszerre fogja. Ha meg mégis igaza van, akkor abbahagyja és visszajön az ér az altestébe. Ha meg kell szedni a gyógyszert, akkor kell szedni. Az sem tart mindenkinél örökké.
2022. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Garantáltan kitalált történet, mindenhol hangszigetelt ajtók vannak.

Másrészt meg - feltételezve, hogy igaz lenne - nem csak egyféle gyógyszer van, nem mindegyik hat mindenkire egyformán.

Ha meg bajod van, akkor természetesen kezeltetni kell.

2022. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Bemennék, én nő vagyok.
2022. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

3-nál a pont!

Garantált kamukérdés.

2022. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Én az idézet mondattól jól felrögötem:D
2022. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Mindenkinek mást írnak fel.
2022. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Senior Séf ***** válasza:
12%
Menne be a fekete rosseb. A depresszió a béltraktus diszfunkciója, miáltal nem küld elég neurotranszmittert az agynak. A bélflórát kell rendbe tenni, nem tablettákat kapkodni két kézzel.
2022. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
#3 Én már voltam magánúton olyan pszichiáternél, akitől konkrétan minden kihallatszott a váróban. Bár ott a körülmények a doktornő tudását is tükrözték.
2022. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen 9-es, sajnos van, hogy minden kihallatszik. Amikor én jártam, mindig izgultam maga csak attól is, hogy vajon kihallatszik-e minden, nem volt hangszigetelt az ajtó, pedig én is magánhoz jártam.

Egyébként kérdező, hogy ment?

2022. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!