Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki több pszichi...

Van itt olyan aki több pszichiáter véleményét is kikérte kezeléssel, gyógyszerrel kapcsolatban, vagy az összes egyforma és el kell fogadni az első véleményét?

Figyelt kérdés

Szedek egy gyógyszert, ami szerintem rossz irányba visz, vannak nagyon rossz mellékhatásai de a pszichiáter azt mondta hogy ezek a betegségem tünetei és nem a gyógyszerhez van köze. Aminek amúgy rossz a híre

Igazából régóta járok hozza, teljesen letompult állapotban, ma mutatta ki nagyon hogy elege van belőlem és nem tud velem mit kezdeni

Ilyenkor lehet hogy egy magán mondjuk tudna mást mondani, vagy az összes ugyanolyan?

Érdemes lenne elmennem egy másikhoz?

Mondjuk pénzem nem nagyon van, de arra raszannam hogy beállítsa egy jó pszichiáter a gyógyszereim

A fő gond az hogy nem nagyon merek már menni sehova, nincs erőm és fogyok, nem nagyon bírok csinálni semmit. Erre kellene valami megoldás



2022. dec. 22. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem vagy megelégedve a diagnózissal/gyógyszerrel, akkor menni kell másik orvoshoz és/vagy gyógyszert kell váltani.

Az is alapszabály, hogy ha egy gyógyszertől rosszabbul leszünk, mint a betegségtől amire szedjük, akkor abbahagyjuk a szedését.

Ha nincs pénzed, akkor kérj beutalót kórházi befekvősre, vagy SZTK ambuláns rendelésre, ezek ingyenesek.

2022. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvánvaló, hogy nem ugyanolyan, két tojás se ugyanolyan. Arra még szedd össze az erődet, hogy keresel egy olyan orvost, aki nem árt neked, hanem használ. Próbálj az interneten véleményeket nézni.
2022. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából én nagyon bizonytalan típus vagyok, ha meghallom hogy valaki pszichiáter akkor egyből elkezdek hinni meg bízni benne. Nehéz elképzeltem hogy más jobb lenne.

Olyan gyógyszert szedek ami letompítja a súlyos depressziót, de közben egy zöldséget csinál belőlem. Mindig kérdezem hogy nem e lehetne mást szedni e helyett, de mindig ezt írja fel. Plusz mikor voltam nála azt mondta hogy szerezzek bármilyen munkát, akkor is ha fogyok és nem tudok kikelni az ágyból…

Mert most tényleg alig tudok, ha vásárolni megyek is még fizetni is alig tudok mert nem tudok koncentrálni.

Nem tudom mi legyen

2022. dec. 22. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az legyen, hogy keresel egy normális orvost, mert ez nem jó. Ez még jobban lehúz. Ha hatékony lenne a gyógyszer, akkor jobban éreznéd magad tőle, nem rosszabbul. Ennyire ne legyél tekintélytisztelő, minden szakmában vannak rossz szakemberek.
2022. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az elején nagyon kedvesnek tűnt, aztán egyre többet szólógatatott be meg gyári munkára küldött a felsőbb beosztású munkám után amit elvesztettem

Én eléggé abban a hitben éltem hogy egy 60 éves tapasztalt pszichiaterben lehet bízni

2022. dec. 23. 05:13
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem korfüggő. Keress másikat. Bízzál a saját benyomásaidban jobban, mint egy idegenben.
2022. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!