Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan hogy egy pszichológu...

Van olyan hogy egy pszichológus évekkel később megkeresi a volt páciensét, és érdeklődik hogy mi van vele?

Figyelt kérdés
Történt valakivel már ilyen?

2022. dec. 24. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van. Maximum a filmekben.
2022. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Dehogyis, sokszor hetekkel később már a nevedet sem tudják.
2022. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Mesében biztos. A pszichológusos nem a barátod, fizetsz neki a szolgáltatásért. Nincs olyan, hogy gondol egyet és felkeres. Minek? Ha jól vagy, csúcs, de ha nem? Nem fog ingyen pszichológust játszani, nem a barátja vagy. Ha meg igen, akkor noha megvan a képesítése hozzá, az csak egy baráti beszélgetés lenne, nem terápia. Szerintem a legtöbb pszichológus foglalkozás végét követően a nevedet is elfelejti, egyik ember váltja a másik után az ajtókilincset.
2022. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Tényleg azt hitted, hogy a pszichológust érdekli, hogy mi van veled?


Még ha fizetsz neki is tesz rád, nem hogy utána :))

2022. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem olyan volt, hogy véletlenül összefutottam vele, lelkesen üdvözölt, kikérdezett, hogy mi van velem és látszott rajta, hogy őszintén örül annak, hogy találkoztunk.
2022. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem tapasztalatból írom, de szerintem nincs ilyen, hogy csak úgy rád ír. Maximum ha összefutsz vele véletlenül, akkor lehet kérdez pár dolgot, de ennyit tudok elképzelni. Nem barátkozhatnak, közeledhetnek a kliensek felé, meg kell tartaniuk a távolságot.
2022. dec. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fárasztó96 ***** válasza:
0%
Több, mint 6 éve nem láttam a pszichológusom. Nem keresett még eddig, hogy mizu és folytassuk. Nekem előbb megfordult a fejemben, hogy felkeressem.
2022. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!