Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél éve kijött egy szorongásos...

Fél éve kijött egy szorongásos pánikom, társul mellé halálfélelem is,ami nem a pánik alatt van,hanem szinte mindig.Voltam kivizsgálásokon.Pszichologushoz is járok,denem vagyok jobban?Mit tehetnék?38é/n

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor voltál már a pszichológusnál és milyen pszichológusnál? Lehet, hogy gyógyszeres terápia is kell. A pszichológus mit mond?
2022. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Október óta járok pszichológushoz hetente egyszer.Generizált szorongás.Én nem szeretnék antidepresszánst szedni ezt el is mondtam ő se nagyon erőlteti.Csak mindennap egyre nehezebb és gondoltam, hogy ha más is küzd hasonlóval kaphatok tanácsot.
2022. dec. 20. 19:07
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Klinikai szakpszichológus? Ha nincs változás, sőt, kifejezetten romlik az állapotod, akkor pedig mégiscsak gyógyszer kell, nem antidepresszáns, hanem szorongásoldó. Hogy normálisan élni tudd az életedet.
2022. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Frontine 0,25-öst kaptam.Úgy szedem, hogy reggel egy fél, délután még egy fél és este egy egész.Tudom a fél semmi,de nagyon sokat is fogytam, ezért gondoltam így inkább.Nagyon összetett a problémám a felét sem tudtam ide leírni.
2022. dec. 21. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Te gondoltad? Nem úgy szeded, ahogy az orvos "gondolta"?
2022. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta először, hogy szedjem a scippával együtt,3*1-et.Mondtam, hogy nem szeretném a scippát szedni.Azt mondta rendben szedjem a frontinet akkor amikor szükséges.
2022. dec. 21. 14:11
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a szedett mennyiség nem ad hatást, akkor nagyobb dózisban kell szedni. Különben fölösleges. A pszichológusod milyen képzettségű? Mi történik a terápián? Depressziós is vagy?
2022. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es irhatok privátban?
2022. dec. 21. 17:14
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Írhatsz, érdekel.
2022. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nekem is pánik és generált szorongást állapított meg a pszichiáter .Augusztus óta szedem az antidepresszánst és a frontint. Javult az állapotom de még nem szabadultam meg a szorongástól .Pánik rohamom már nincs de szédülés jelentkezik minden nap.Vérnyomásom is ingadozó lett azóta vérnyomáscsökkentőt is szednem kell.Az éjszakai alvásom sem a régi !
2022. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!