Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4 hete állományban pánikzavar...

4 hete állományban pánikzavar miatt, Escitil ?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen lettem rosszul, sírtam, remegtem, izzadtam, pulzusom felment, és nagyon féltem stb...

Pszichiáter rá 1 napra fogadott szerencsére, azóta szedem 4 hete az Escitilt, valamennyi pozitívat érzek, de nem biztos, hogy elég lesz a visszatérésemhez, mivel kialakult 1 fóbia a munkahelyemmel szemben, és nem merek itthonról elindulni melóba.

Már 5 alkalmat voltam a pszichológusnál, tesztek alapján a könyörtelen belső mércék, hiperkritikusság sémával van nálam gáz.

Elképzelhető, hogy munkahelyet kell váltsak ez miatt, hogy tudnám ezt legyőzni? Valakinek volt hasonló?


2022. dec. 26. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Én onnan tudom, hogy munkahelyet kell váltani, ha depressziós tüneteket eszlelek magamon.


Még az első covid hullám alatt itthon voltam végig és ahogy kozeledett a visszateres ideje egyre inkább úgy voltam vele, hogy a munkahely miatt vagyok depi és nem azért mert én vagyok depi. Ez azóta 2x is bebizonyosodott.


Úgyhogy kezdj el másik munkahelyet keresni. Főleg ha kicsinalnak ott.

2022. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Hasonló helyzetben voltam !Biztos,hogy a munkahelyeddel van gond? Máshova elmersz menni egyedül?
2022. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen el. Ha mondjuk Tescoba megyek ott csak minimálisan van szociális fóbiám.
2022. dec. 26. 13:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Onnan pedig kijövök ha netán rosszul leszek, munkahelyen ezt nem játszhatom el, hogy csak úgy haza jövök, ott a 8 óra munkaidő az 8 óra. Plusz a munkatársaim előtt szégyellem is kicsit, hogy ilyen jellegű problémám van, annak ellenére, hogy nem tehetek róla.
2022. dec. 26. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan megértelek én elmondtam a munkahelyemen ,nem szégyelltem ,hogy ilyen helyzetbe kerültem hadd tudják mi is van velem.Meglepően együttérzéssel álltak hozzám és így egyre bátrabb lettem .A frontint is úgy vettem be indulás előtt és ott volt nálam ha kell beveszem ,hogy tudjam végig dolgozni a 8 órát!Én is gondoltam,hogy váltsák de rájöttem,hogy egy új munkahely új ismeretlen emberek további szorongást kiváltó tényező lenne!A pszichiáterem azt mondta,hogy nagyon ügyes vagyok ,hogy vissza mentem dolgozni ez sokat segít a gyógyulásomban.Jelenleg is szorongva indulok minden bajom van szédülök ugrik ki a szívem a helyéről , de megyek mert az itthon ülés csak elszigetelt .Nem könnyű …
2022. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól beszélsz 🙂 Nekemis pozitívan fogadták amúgy. Akkor ugyanebben a helyzetben vagy.
2022. dec. 26. 16:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyugtatótól azért felek, mert targoncát vezetek, és nehogy annyira szedaljon hogy balesetet okozzak.
2022. dec. 26. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Értem! Ami még jót tett nekem a B komplex, magneB6,Omega3,citomfű tea!Igen hasonló a helyzetünk :(
2022. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek én is dolgoztam olyan helyen ahol minden áldott nap kijött a szociális fóbiám és nagyon rosszul voltam emiatt fel kellett mondanom mert nem bírtam azt a közeget és rengeteg ember közt kellett dolgoznom folyamatosan.
2023. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!