Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beszéljek a pszichiáteremmel...

Beszéljek a pszichiáteremmel vagy szégyellenem kellene?

Figyelt kérdés
Erős öngyilkossági vágyam van pár napja. És nagyon fáradt is vagyok, csak aludnék egész nap. Amúgy meg mindenki azt hiszi hogy úgy sem merem megtenni. Meg úgy mondják nekem hogy nem érdekel senkit ha meg is teszem. Anyám is a bátyám is ezt mondta. Rezeg az egész testem és széldülgetek az idegektől. Amúgy meg merem tenni.

2022. dec. 27. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Lehet az antidepi mellékhatása is. Beszélj vele. Be fog fektetni, hogy jobban legyél
2022. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezen semmi szégyellnivaló nincs, pláne egy pszichiáter előtt, akinek a dolga a segítségnyújtás. Mindenképp beszélj vele amilyen hamar csak lehet.
2022. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Feltétlenül beszélj a pszichiátereddel erről! Neki az a dolga, hogy az ilyen ügyekről tudjon és kezelje őket.
2022. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1%

Kedves kérdező!

Mivel nem tudom, kivagy, azt sem tudom, ugyanaz vagy-e, mint aki ezt a kérdést kiírta:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

De, az ehhez adott #8-as válaszomat bemásolom ide, mert úgy ítélem meg, hasznos neked:


Isten mindenképp segít bármiben, ha hiszel benne és keresed!


Isten nagyon szeret bennünket!


Annyira, hogy az Ő egyetlen fiát, Jézus Krisztust adta értünk, hogy nekünk örök életünk legyen.


Jézus eljövén, tanította az embereket, meggyógyította őket bajaikból, gonosz szellemeket űzött, hirdette nekik az Isten igazságát.


Majd semmi gonoszat nem tévén elfogták, megkínozták, kigúnyolták őt. Majd keresztre feszítették, ezzel megölvén őt. De ő harmadnapra feltámadt! És nem tudta a halál őt fogva tartani. Legyőzte a gonosz minden erejét. És felment az Isten jobbjára. És örökké él! És ő a mindenség Ura.


És aki hisz Jézusban, annak is örök élete van.



Az a tanácsom, hogy olvasd az Újszövetséget, gondolkodj az olvasottakon, és fogadd meg az ott található jó tanácsokat, tanításokat!


És ezek segítenek!


És hittel kérd Istent, hogy segítsen a problémádon! Ő mindenen képes segíteni!

2022. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem az vagyok.
2022. dec. 27. 17:25
 6/17 A kérdező kommentje:
4. Isten segítene nekem? Hát nem tudom. Miért segítene mikor el is pusztíthat? Hiszen mindenkit meg akar ölni. És mindenkit szenvedéssel fenyeget és halállal. Isten nem azt akarja hogy szenvedjek? Hogy kínok között elismerjük az ő dicsőségét? Őszintén bevallom nem tudom mit akar az Isten. Ismerem a Bilbliát.
2022. dec. 27. 17:41
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

#4-es vagyok.

Dehogy akarja azt, hogy kínok közt ismerd el az Ő dicsőségét!

Ő azt akarja, hogy szabad akaratodból fogadd el az igazságot és a dicsőségét.

Ő erre nem is kényszerít. És Ő jó.

Ő szeret téged.

És miért pusztítana el, ha segíthet is rajtad?


Javaslom, hogy olvasd el János evangéliumát! És abból meglátod, hogy Isten szeret minket.


(Ha azt, hogy ismered a Bibliát, úgy gondoltad, hogy tényleg és nem csak úgy, hogy hallottál róla, és néhány benne levő dologról, akkor javaslom, hogy olvass bele megint. Főképp az Újszövetségbe, a Jézus Krisztussal kapcsolatos dolgokba. Legfeljebb az lehet, hogy az Ószövetségben levő dolgokból rossz következtetésre jutottál, vagy valami ilyesmi. De Isten nem akar nekünk semmi rosszat. Ő szeret.)

2022. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

És nem akar mindenkit megölni. Azt akarja, hogy éljünk!

Különben minek áldozta volna fel a fiát, hogy éljünk?

(Ismét a #4-es vagyok.)

2022. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

Az utolsó válaszoddal nagyon nem értek egyet, ugyanakkor teljesen feleslegesnek gondolom most azt hogy átirányítsuk a témát egy vallási vitába. A lényeg hogy tényleg beszélj erről a pszichiátereddel. Nincs benne semmi szégyellnivaló, nekem is voltak ilyesfajta gondolataim és bár jelen pillanatban nem hiszed el (én sem hittem volna akkor), de ezek időszakos gondolatok, mivel éppen olyan rossz lelkiállapotban vagy.

Az a fontos hogy segítséget kapjál és sok sikert hozzá!

2022. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Szabad akarat? 😁😁😁🤡 Ha nem azt teszed, amit ő mond, akkor örök kárhozat a jussod. Milyen szabad akarat? Vagy imádod vagy elpusztít!
2022. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!