Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jól e csinálom??

Jól e csinálom??

Figyelt kérdés
Állandóan eszembe jutnak rossz dolgok a múltból, és ezek gyötörnek,az orvos először a rivotrilt írta ki,de nem jött be úgy éreztem magam mint aki be van drogozva, utánna át tértem a flunisan és a xanaxra,jobban be is jött! A flunisant nagyon ritkán veszem be, de a xanaxot minden nap, sokáig 2xer 0,5 mg reggel este, aztán már csak este, az utóbbi időben már csak 0,25 szedek be ,picit néha kevésnek érzem de azért elég ezis, kivéve amikor előző nap alkoholt ittam, na olyankor muszáj bevennem nagyobb adagot mert különben minden zavar olyankor

2022. dec. 28. 03:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy sokszor megvagyok ijedve mindentől előre, még amiktől nem is kellene
2022. dec. 28. 03:45
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok orvos, de a kérdésed alapján rendbe kellene tenned a dolgokat magadban.


Nekem is rengeteg remalmom, paralizisem van, szorongok, de igazából ha kitoltom az idom, ez nem zavar. Csak mikor van idom és közben fáradt is vagyok, előjön minden. De már sikerül letudni , felebredek , felebresztem magam. Nap közben pedig elterelem a gondolataim . Bármivel .


Valószínű hiába kapsz gyógyszert, tunetet kezel, itt az eredendő problémán kellene túl jutni. Pszichologus esetleg ?

2022. dec. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: én azt javaslom, hogy pszichológustól kérj segítséget a lelki problémákra.
2022. dec. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Mármint mit csinálsz e jól? Hogy rivo helyett xanaxot szedsz, ami ugyanolyan benzo, és rosszabb drogok ezek, mint a heroin. Vagy azt, hogy erős nyugtatók mellett alkoholizálsz is? Öööö nem, nem csinálod jól.

Az tenne jót hosszú távon, ha leszoknál a drogokról és az ivásról, a lelki problémáidat pedig nem elfolytanád, hanem feldolgoznád.

És mielőtt megkapnám, hogy ne okoskodjak, elmondom, hogy súlyos függő voltam, tragikus múlttal, szóval tudom miről beszélek.

2022. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az ayurvéda rengeteget segített.
2022. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

4-es.

Ha láttál volna heroinfüggőt, nem mondanád, hogy ugyanolyan.

2022. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy jól e csinálom arra értettem hogy jó e hogy így próbálom csökkenteni az adagot
2022. dec. 28. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A masik gyógyszer csak tartós szedés eseten hat. Minden nap kell szedni. 2-4 hét után hat.


Az jó, h csökkented. De kellene találni gyökeres megoldast arra, amire a rivot szeded.

2022. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!