Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallottatok róla?

Hallottatok róla?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Spravato nevű depresszió elleni orrspray-ről valaki hallott már,esetleg kezelik vele?

2022. dec. 28. 18:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Eszketamint tartalmaz.
2022. dec. 28. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Hallottam róla. Terápia rezisztens depresszióban alkalmazzák, amikor már semmi más nem használ.
2022. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%

Én annyit tudok javasolni, hogy kezdj el Istennel foglalkozni, fordulj Istenhez segítségért.

A linkelt kérdésnél írtam egy választ, az neked is hasznos, bemásolom a link alá a válaszomat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


"Isten mindenképp segít bármiben, ha hiszel benne és keresed!


Isten nagyon szeret bennünket!


Annyira, hogy az Ő egyetlen fiát, Jézus Krisztust adta értünk, hogy nekünk örök életünk legyen.


Jézus eljövén, tanította az embereket, meggyógyította őket bajaikból, gonosz szellemeket űzött, hirdette nekik az Isten igazságát.


Majd semmi gonoszat nem tévén elfogták, megkínozták, kigúnyolták őt. Majd keresztre feszítették, ezzel megölvén őt. De ő harmadnapra feltámadt! És nem tudta a halál őt fogva tartani. Legyőzte a gonosz minden erejét. És felment az Isten jobbjára. És örökké él! És ő a mindenség Ura.


És aki hisz Jézusban, annak is örök élete van.



Az a tanácsom, hogy olvasd az Újszövetséget, gondolkodj az olvasottakon, és fogadd meg az ott található jó tanácsokat, tanításokat!


És ezek segítenek!


És hittel kérd Istent, hogy segítsen a problémádon! Ő mindenen képes segíteni!"


Ha nem rólad van szó, hanem mondjuk egy hozzátartozódról, természetesen másnak is ezt javaslom.

2022. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!