Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A háziorvosnak lehet azt...

A háziorvosnak lehet azt mondani hogy kikészültem lelkileg?

Figyelt kérdés
Félek hogy hülyenek néznek, 28 eves vagyok és sajnos nem bírok feldolgozni egy szakítást. 5 éves kapcsolatomnak lett vége. Nem bírom elfogadni hogy vége, nem bírok nélküle élni. Hazaköltöztem a szüleimhez ami számomra egy negatív környezet. Barátaim meg nincsenek sajnos, senkim. A szervezetem teljesen kikészült. Nem bírok aludni, remegek az idegtől, folyton ez jár a fejemben, nem bírok enni napok óta, ma már annyira gyenge voltam hogy beteget jelentettem a munkahelyemen mert csak elájultam volna. De ez nem mehet így tovább. Segítségre van szükségem. Járok pszichológushoz de csak 3 hetente tudok menni. Fel kellene hívnom a háziorvost már csak azért is hogy írjon igazolást legalább mára. Nem tudom mit mondjak neki? Hogy fogja ezt fogadni? Mit tud ő csinálni ilyenkor? Félek hogy nem vesz majd komolyan. Nagyon szükségem lenne arra hogy pihenjek, folyamatodan csak aludni akarok még akkor is ha nem megy... Mit tegyek? Más fordult már így orvoshoz?
2022. dec. 29. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Persze, aztán beutal egy szakemberhez. Táppénzre is kiírhat. Gondolj bele, ha valaki elveszti egy közeli hozzátartozóját, és nem tud dolgozni a gyász miatt, akkor is a háziorvos ad igazolást. Ez hasonló eset, de mélyebb kezelést igényel.
2022. dec. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mehetsz a pszichiátriára
tegnap 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!