Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél álomban hajnal körül...

Fél álomban hajnal körül nagyon félelmetes nem emberi hangot hallottam. Ez alvásparalízis lehetett?

Figyelt kérdés
Egész éjjel nem tudtam aludni. Négy körül aludtam el csak. De erre a hangra felriadtam, mintha túlvilági hang lett volna, egy fura hörgés. Nagyfokú félelmet éreztem, hevesen vert a szívem, és sokáig nem mertem vissza aludni ! Ez egy démon volt? Vagy csak az agyam? Minden este négy Neurolt szedek 0,5 - öset. De ittam egy capucinót, este 11 körül mert édesség hiányom volt. Ugye nem ..egy démon figyel engem??

2023. jan. 3. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan divat az alvasparalizist a demonokkal parositani, csak eppen kozuk nem sok van egymashoz. A paralizis egyfajta benulas, nem demon okozta, a latomast sem, az lehet a gyogyszertol, vagy egyszeruen csak fogekony vagy ezekre a dolgokra.
2023. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem el kellene olvasnod figyelmesen a használt gyogyszereidnek a betegtájékoztatóját. Ritka az olya gyógyszer, amelyiknek nincs

semmilyen mellékhatása. Egyik ismerösöm 20 éve használ egy gyógyszert, aminek a mellékhatása a túlságos szexuális igény. A szexológus nem rudott javasolni semmit, azt mondta, szoljon a kezelő orvosmak, az meg megkérdezte, hogy "az kit zavar?"


__

2023. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még álmodtál amikor ezt hallottad vagy a cukor ártott meg lefekvés előtt. Nyugtatót mire szeded?Főleg ilyen nagy dózisban 4 darab 0.5-ös alparzolám sok.Ha azt hiszed démon figyel lehet ide nem nyugtató kell.
2023. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!