Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvásparalízisek gyötörnek!...

Alvásparalízisek gyötörnek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja gyötörnek a folyamatos alváparalízisek, és borzasztóan szenvedek tőlük. Már nem merek elaludni, mert félek hogy újra elragandak a démonok. Egy héten 4-5ször jelentkezik lefekvéskor, de szoktak lenni olyanok is amikor pont hogy ébredés előtt jelentkezett.

Voltam kezelve pszichiátrián emiatt , de ott csak skizofrénnek állítottak be és két hét után haza is küldtek mintha minden rendben lenne. Elkezdtek öngyilkos gondolataim is lenni. Nem bírok így élni hogy nem aludhatok el nyugodt állapotban.

Mit tehetnék?



2022. júl. 12. 19:02
 1/8 A kérdező kommentje:
19/F
2022. júl. 12. 19:02
 2/8 A kérdező kommentje:
*jelentkezik
2022. júl. 12. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Jézusom, nagyon sajnálom! Nem tudom, hogy mit csinálj.
2022. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
2022. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

el kell fogadni és engedni ennyi a titok..

alváskor csak engedd el magad és mindegy mit érzel csak engedd át ne küzdj ellene. ha nem alszol el nem alszol , annyit nem ér , hogy rágörcsölj,

2022. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Amikor tapasztalod, akkor tudatosítsd magadban, hogy ez nem a valóság.
2022. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
amit írtam az 5-s kommentben az nekem bejött. szóval érdemes egy hetet rászánni.
2022. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem fosol meg rettegsz, hanem tényleg ellazulsz, ahogy írták, akkor könynen átviheted tudatos álmodásba, meg irányithatod hogy pl démonok helyett valaki szexit haluzz be oda. Tapasztalatból beszélek. De akár asztrálutazhatsz is (most attól függetlenül hogy valódi-e vagy sem)
2022. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!