Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek van jól be vált...

Ha valakinek van jól be vált tippje szorongás ellen,ne habozzon. Szóval nincs valakinek vmi jó ötlete, hogy mit tegyek ha krónikus szorongásom/izgulásom van?

Figyelt kérdés
Szóval év végén van valami amitől félek (de nem akarom megosztani hogy mi)és már most stresszelek miatta ami nem teljesen normális. Ezt így év végéig nem fogom bírni. Igazából én se tudom elmondani mitől félek, csak állandóan görcsben van a gyomrom. Igazibol régen is izgulos voltam de ez most nagyon tulzás. Utánna néztem a neten de túl sok értelmes dolgot nem hozott ki. Valaki esetleg nem tud segíteni akinek már volt hasonló problémája? Ja amúgy nem mondtam de szociális szorongásom is van. Pszichológus nem jöhet szóba mert nem akarom megosztani a családommmal...

2023. jan. 4. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig a szakember a legjobb megoldás, lehetőleg pszichiáter, aki gyógyszert is tud írni. Nekem a Rexetin vált be, valamint pszichoterápia (a szorongás okának kezelésére), sport (futás) és relaxációs, tudatos izomellazító gyakorlat.
2023. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod megosztani a családoddal? Hogyan reagálnának rá szerinted? Mert lehet, hogy már meg is van a kiindulópont.
2023. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A xanax egy kábítószer. Minden szer az,ami függőséget okoz
2023. jan. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Családod miért kéne arról beavatni, h pszichológushoz jársz?
2023. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4, mert onnan indul a szorongás. Ugyanazon körülmények közé visszamenve sok változás nem várható, ugyanúgy kapja a kiváltó okokat. Meg azt a pszichológust valakinek fizetnie is kellene.
2023. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A xanax egy kábítószer."


Szerintem rajtad kívül senki nem említette a Xanaxot.


"Minden szer az,ami függőséget okoz"


Ez nem igaz. Például a nikotin is függőséget okoz, mégsem kábítószer.

2023. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
De igenis az,és nincs vita
2023. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked van igazad 7, és a süti is az és a csoki is, meg még a játékgép is! És punktum
2023. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sport, autogén tréning, valamilyen relaxáció, gyógynövények (orbáncfű, citromfű, macskagyökér, stb.) hobbi.
2023. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!