Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összevagyok zavarodva,nem...

Összevagyok zavarodva,nem igazán alszok rendesen hónapok óta, hol motiválatlan vagyok,hol nem.Hol kéne kezdneme?22/L többi lent

Figyelt kérdés
Talán egy picit hosszú lesz,amit írni fogok.Lényeg a lényeg,édesanyámmal élek jelenleg.Gyerekkoromban rengeteget költöztünk,szüleim elváltak,apámmal nem beszélek,van egy beteg bátyám.Jómagam küzdöttem evészavarral,pánikbetegséggel,és egyéb mentális betegséggel,amik még mostanáig is tartanak.TÖrtént velem sokminden.Elhagytak,meghalt szerettem,voltam internetes zakatás áldozata.(nem sajnáltatásképpen írom)Szóval eljutottam oda,hogy rendszeresen stresszelek,szinte mindig,mindenen.Sportolok,és figyelek az egészségemre,de motiválatlan is vagyok.Elkezdtem már egy pár szakmát, de csalódtam mindegyikben.Dolgoztam több helyen is,voltam kint külföldön,de az ottani munka nem jött össze.Volt,ahonnan elbocsátottak,mert pánikroham jött rám.Szedek rá gyógyszert,így az javult, viszont a folyamatos feszültség,és a napi 4-5 óra alvás kikészít. Jelenleg még 4 hónapig sulizok,szakmát tanulok nappali jelleggel,felnőttoktatásban,de nagyon rossz érzés,hogy itt vagyok már ennyi idősen és nem dolgozok.Egyfajta feszültés ez számomra.Próbáltam különköltözni külföldön, de nem jött össze.Nővéremhez kimentem,de ő lenyúlta félretett pénzem,így most nullán vagyok.Nem tudom,mikor adja vissza.Mindig talpra álltam,dolgoztam,de állandóan csak feszzültnek érzem magam,erősen ver a szívem,néha majd kiugrik a helyéről.Mit tegyek?Szeretnék levállni a családról,dolgozni,vagy tanulni valamit, de így nehéz.Nem bírok aludni, fáradt vagyok napközben alig van erőm,és nem tudom mi az elsődleges fontos.Felspanolom magam mindig és azt érzem menni kell,csinálni,kifutok az időből,és egy perc nyugtom sincs.Találtam most munkát, de félek suli,edzés mellett így,hogy nem alszok, nem fogom bírni.Szedtem már altatót,természetes altatókat,relaxációt próbáltam ki,nem kávézok,és időben próbálok lefeküdni,de semmi sem használ.Pszichológus nem jöhet szóba, nincs rá pénzem,a fálretett pénzem élem fel éppen.Mi az,ami igazán fontos,és hol kezdjem ?
2023. jan. 5. 03:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kortárs-segítő alapítványnál például jó lenne szakembert találni (ilyen helyeken van esély rá hogy térítésmentes) vagy TB alapon pszichológust.
2023. jan. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!