Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami nincs rendben?

Valami nincs rendben?

Figyelt kérdés

Van sajnos epilepsziára hajlamom. Utolsó rohamom 2018ban volt, de tavaly volt egy olyan nap amikor egyedül dolgoztam, lefeküdtem és a fehér plafon elszürkült, kb 20 percig nem tudtam felállni. De ha stresszes időszakom van, érzek ilyen aurát is.

Szilveszterkor berúgtam, párom szerint remegtem, de magamnál voltam. Hánytam is sajnos.

Azóta mintha nagyobb lenne a görcshajlamom. Ma is úgy mentem dolgozni hogy éreztem hogy simán lehetek rosszul, de a mai napon annyira berágtam hogy elengedtem az egészet és nem érdekelt. Nem lettem rosszul, de szilveszter óta se a kávé se a cigi nem megy.

Fogamzásgátlót szednék, nem szeretnék antiepileptikumot. Volt valaki huszonhárom évesen hasonló helyzetben?


2023. jan. 9. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana ezzel orvoshoz fordulni, rossz helyzetekben is rád jöhet pl közlekedés, ami veszélyes is, egyébként így sem játék.
2023. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!