Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Esetleg volt bárki ilyen...

Esetleg volt bárki ilyen helyzetben ?

Figyelt kérdés

26eves fiatal lány vagyok . Sosem volt gyerekkoromban semmi probléma család vagy akármi. Viszont 4evvel ezelőtt kijött rajtam ilyen szorongos rosszuletes betegség gondolom pánik betegség akkori barátom aki mellett boldog voltam.

Most újra párkapcsolatban kezdtem nagyon boldog voltam mind eddig megint ki jön sírással ,szorongással stresszel ,félelemmel. Nem tudom mitől van és kihez fordulhatnak. Esetleg valaki volt már ilyen helyzetben ?



2023. jan. 17. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi a kérdés? Az, hogy miért akkor jön ki amikor boldog vagy? Nagyon sok pánikbeteg van, pszichiáter foglalkozik ezzel.
2023. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mitől félsz? Ki kell deríteni mi okozhatja ezt a félelmet, stresszt.
2023. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem hogy mitől. Nyilván valami pszichés alapon lehet de nem szerettnék gyógyszereket szedni rá . Ha egyedül vagyok szingli akkor nem jön ki,viszont ha párkapcsolatban egy idő után ki jön és egyszerűen ilyen állapotban nehéz boldognak lenni és a párommal lenni
2023. jan. 17. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán félsz a kötődéstől,vagy megfelelési kényszered van,kevésnek érzed magad? Vagy félsz,hogy mi lesz ha elveszíted?
2023. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy megfelelési kényszer.
2023. jan. 18. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Az összes vizsgaidőszakom depressziós volt. A legtöbb ember életében vannak stresszes időszakok. Én mindig a családomhoz és a legjobb barátomhoz fordulok lelki támaszért, ők mindig gatyába ráznak ilyenkor.
2023. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű írj rám
ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!