Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira rettegek :/ bárki aki...

Annyira rettegek :/ bárki aki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Páromnak van már egy autista gyermeke. Mi is családalapitás előtt állunk.június 20-án megyünk genetikushoz de azóta annyira félek...hogy mit fog mondani stb.... Annyira nem szeretném ha kiderülne hogy a miénk is az lenne .... Valaki aki auti gyermek után vállalt egyet es egészséges lett?
2022. máj. 26. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sogorom autista, 3 gyereke van, egyedül a legidosebb örökölte
2022. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyire rettegsz, akkor olvass utána a témának. Akkor majd nem fogsz meglepődni, hogy a genetikus még tippelni sem tud majd, hogy autista lesz-e a gyereketek.
2022. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem derül ki terhesség alatt, és születés után sem azonnal. 2-3 éves korban lehetnek tünetek leghamarabb, és nincsenek tipikus külső jegyei vagy bármi ami utalna rá.
2022. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Genetikus ezt a betegséget nem tudja kiszűrni. Ez sokkal később derül csak ki
2022. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Van olyan meg nem olyan is.

Én nem vállalnék...

2022. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az Istenhegyi géndiagnosztika központba már kiszűrik az autizmust még a családtervezés előtt. Gondoltam ide válaszolom hátha valakinek egyszer még jól jön :)
2022. máj. 26. 13:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt nem hiszed el?
2022. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Figyelj ez az egyetlen réményünk :) nekem még nincs gyermekem és szeretnénk közöset :)
2022. máj. 26. 13:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Tehát ha azt mondják, nyugi, nem lesz auti q gyerek, akkor bevallalod. De az meg van, hogy nincs ilyen vizsgalat? Hogy a világon semmi biztosítékod nincs rá, hogy nem lesz autista? És az amúgy meg van, hogy az autizmus nem csak egyféle lehet? Sogoromnal 30 felett derült ki, hogy az, kb semmi tünete nem volt, csak picit fura fazon. A fiát diagnosztizálták előbb. Amúgy már ő is házasság közelben van, stabil párkapcsolata van, most tervez a barátnőjével közösen házat venni. Nem kell temetni egy autistat
2022. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem temetek egy autistát sem, egyszerűen képtelennek tartom magam rá, hogy egy beteg gyermeket neveljek :) mindenki maga érzi hogy neki mi fér bele. A részletes leírás a vizsgálatról pedig itt van mielőtt ítélkeznél :) [link]
2022. máj. 26. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!