Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen dolgokon szoronganak...

Milyen dolgokon szoronganak mások?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy titeket milyen gondolatok szorongatnak? Nem ilyen hétköznapira gondolok, hogy pl. anyagiak, hanem pl. becsuktam-e az ablakokat.
2023. jan. 17. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenek nem. Hogy becsuktam e az ablakot...
2023. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármi szorongathat. Inkább a mértéke szokott aggasztó lenni. Az átlag ember olyan 2-3-as szinten szorong, én kicsit izgulósabb, olyan 4-5-ös vagyok.

Ha az ablakos példánál maradunk, nem mindegy, hogy csak átvillan az agyadon, hogy nyitva maradt, lehet hogy lehet esni fog, esetleg beázik, de ez nem tragédia, vagy már azt is elképzeled, hogy nap végén hazaérsz, és a környék összes állata, betörője beköltözött hozzád, és egész nap ezen pörögsz.

Kognitív terápiában nagyon szépen megtanulható, hogy mi a valóság és mi a gondolattorzítása a tényeknek.

2023. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Olyan dolgok, amiket én nem tudnék megoldani.
2023. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!