Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 24 éves meleg fiú vagyok....

24 éves meleg fiú vagyok. Elviselhetetlenül sivár az életem, gyűlölöm magam és azt ami vagyok. Nem igazán látok más kiutat mint az öngyilkosságot. Vagy van jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Már nem maradt semmi az életben ami miatt azt mondom érdemes élnem, úgy pedig nem akarom leélni az életem hogy nem szeret senki, nem kapok szeretett senkitől, csak megvetést, gúnyt és kirekesztést.

Már mindent megpróbáltam de semmi sem működött, csak a családom tartotta bennem a lelket, vagyis az irántuk érzett szeretetem, de már ez sem vigasztal.


2010. okt. 3. 14:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Eddig 2x voltam nagyon szerelmes valakibe, mind a 2 fiú volt. Azaz igazi, mély és fájdalmas szerelem.

Pszichológusnál voltam még 15 éves koromban, vagyis szüleim elvittek mert leromlottak a jegyeim, kaptam gyógyszereket is, depresszió ellen, meg kedély javítókat stb. de nem használt egyik sem semmit, később abba kellett hagynom a gyógyszerek szedését, mert a szívem nem bírta, szerkezeti gondokkal születtem, vagyis a szívem nem épp olyan amilyennek kellene lennie és nem is műthető, 2x annyit kell dolgoznia mint egy átlagos ember szíve.

2010. okt. 3. 16:25
 12/29 anonim ***** válasza:

Vegiggondoltam megegyszer amit irtal. Arra jutottam hogy itt ket verzio letezik,


1 Igy marad minden ahogy most van es szerencsetlen leszel eleted vegeig.No kapcsolat, no erzelem-csak a szenvedes meg a magany


2 Odaallsz a csaladod ele, aztan megmondod nekik hogy mi az abra. Ha jol ertem, ez a legrosszabb hogy felsz a csaldod visszutasitasatol. A masodik verzio eseten megint ket eset lehet: vagy megertik a dolgot es ha nehezen is de elfogadjak es melled allnak, vagy elutasitoak lesznek veled.


Szerintem nincs vesztenivalod. Mondd meg nekik hogy te a fiukat szereted. Ha szeretnek, akkor meg fogjak erteni.


Belegondoltam, hogy mi lenne ha az en fiam jonne ezzel haza. Furcsa volna belegondolni, hogy ferfiakat akar olelni nem noket, de megiscsak az en fiam es sokkal jobban szeretem annal minthogy ilyesmi miatt eliteljem vagy megbantsam.


Gondold vegig a fentieket, szerintem -ahogy mondtam- nem sok veszitenivalod van.

2010. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Azzal hogy meleg vagyok szerintem elértem a szerencsétlenség top 10 et....

De igazad van veszíteni valóm nincs.

Köszönöm hogy meghallgattatok.

2010. okt. 3. 17:35
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez a top10-ben benne van... Azert lehetne rosszabb is, csak gondolj bele. Kivanom hogy megtalald a bekedet.
2010. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Van olyan személy az életedben akivel jó a viszonyod,és tudsz vele bizalmasan beszélgetni? Akár az anyukád,akár egy barát? Mert fontos lenne,hogy valakinek beszélj az érzéseidről. Mondd el,hogy ki vagy te valójában,mi bánt,mit szeretnél...egy meghitt beszélgetés után sokkal jobban fogod érezni magad,s remélhetőleg már nem lesznek ilyen rossz gondolataid,mint az öngyilkosság. Az nem old meg semmit.

Tudom,hogy az emberek többsége rossz indulatú a melegekkel szemben tele vannak előítéletekkel,s ez jócskán megnehezíti a helyzetet,de ne add fel! Biztos,hogy van még hozzád hasonló fiatal srác,aki nem találja a helyét a világban...hát ismerkedj!Akár neten meleg társkeresők segítségével,vagy járj el "meleg"szórakozóhelyekre. (pl Bp-n az Alterego)

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled a problémádról,és ha tudok segítek!:-) Írj nyugodtan privit.

L/20

2010. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg, de (véleményem szerint) az életet eldobni magunktól, a leggyávább dolog a világon. Gondolj bele, hogy mi várhat még rád. Most úgy érzed nincs más megoldás, egyedül vagy és ez tényleg szar érzés. Tapasztalat, de erre van a család és a barátok. És igen, most neked lehet nincs egy igaz barátod, de még lehet. Nekem is akkor jöttek, amikor a legkevésbé számítottam rá, és most az életemet adnám értük.

Nekem van egy pár meleg ismerősöm. Sőt, az egyik legjobb barátnőm is meleg. Általános iskola óta ismerem, és csak egy pár éve mondta el az igazat. Semmi nem változott, sőt, még szorosabb lett a barátságunk, mert meghatott a dolog, hogy egy ilyen nagy titkot, akit nem mond el akárkinek, megosztott velem.

Ha gondolod írj nyugodtan privit, én Hajdú-B-i vagyok, ha gondolod szívesen beszélgetek veled, akár még lehetsz a következő legjobb barátom is. :D

Minden jót neked és fel a fejjel.

2010. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

En vagyok a 36 hetes kismama.

Kisfiut varunk.

Feltettem a ferjemnek a kerdest, mit tennenek ha a kisfiunkrol kiderulne evek multan, hogy a sajat nemehez vonzodik. A ferjem idegenkedett tole eleinte, hogy ez nem fordulhat elo...aztan megbeszeltuk, hogy szeretjuk annyira, hogy a boldogsaga fontosabb a sajat onzesunknel.

Ha az van ami van ellene ugysem lehet tenni.

Belegondoltam, hogy en sem tudnek szeretni egy not. Nem azert mert termeszet ellenes, hanem mert en a ferfiakhoz vonzodom es pont. Nallad ugyanez van es pont.

Nem tudom milyen Anyud, de szerintem beszelj eloszor vele.

2010. okt. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Tegnap 17:41, már attól jobban érzem magam, hogy leírhattam és ti tényleg nagyon rendesen álltatok a dologhoz, amit köszönök is nektek nagyon.


tegnap 20:41, Sajnos, anyummal sem apummal nem volt soha ilyen viszonyom, mármint soha nem tudtam velük megbeszélni semmit. Mikor voltak tanulási nehézségeim, próbáltam elmondani miért nem megy jól a suli, mi bánt engem, sajnos elzárkóztak attól hogy meghallgassanak, azt mondták ez a te gondod neked kell megoldani, mert mi lesz ha mi nem leszünk, akkor ki fog segíteni. Van egy 19 éves srác akivel mondhatni elég jó barátságban vagyok, ő tudja is rólam a dolgot, tudomásul veszi, de beszélni nem akar róla, pedig próbáltam már neki beszélni ezekről.

Tudom hogy az öngyilkosság nem old meg semmit, és az hogy nem ítéltek el, meghallgattok sok erőt ad nekem.


tegnap 20:53, sajnos nem tudok neked írni. Nincs ilyen lehetőség.


ma 05:37, ha tényleg így gondolod te is és a párod is, akkor egy nagyon boldog és kiegyensúlyozott gyereketek lesz, amihez minden jók kívánok nektek.

Anyummal már próbáltam beszélni, vagyis pedzegetni a témát, és azt mondta: Ez a legszörnyűbb és legmegrázóbb, ami egy anyával történhet. Ha vele így lenne szégyellné magát és nem is menne emberek közzé…

2010. okt. 4. 13:42
 19/29 anonim ***** válasza:

20:53-as vagyok.

Ne haragudj, elfelejtettem, hogy nincs beállítva az e-mail küldés lehetősége. Most pótoltam, ha gondolod nyugodtan írhatsz.

Üdv.

2010. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én viszont szakmabeli vagyok, és azt látom, hogy ez egy fantasztikus fórum! Nagyon jók a válaszok, lehet tanulni belőlük. Valóban, az emberek tényleg sokszor rosszindulatúak a mássággal kapcsolatban, de a másik oldal is igaz, hogy; ha látják valakin, hogy FELVÁLLALJA az életét, a saját-, és mások, és főként a MÁSIK személyét, akkor azt azért általában megértik. "Nem találnak fogást rajtunk..." Úgyhogy: BÁTORSÁG!!! A melegekkel kapcsolatban pl. bennem fel sem merül semmi előítélet, csak azt látom, hogy sok szép férfi így nem lehet a "miénk", vagy maximum sajnálom Őket, hogy így alakult a sorsuk. Üdv: Gesztilla
2010. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!