Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisként miért akarok...

Bipolárisként miért akarok állandóan ittas lenni ?

Figyelt kérdés
Mindig ittas félrészeg vagyok az utóbbi időben és ilyen is akarok maradni,mert,ha józan vagyok akkor depresszios vagyok és állandoan jönnek a rossz gondolatok az életről. Legszivesebben reggeltől estig félrészeg lennék. Átérzi ezt valaki ? Mert olvastam,hogy a bipolárisok isznak vagy drogoznak.meg is értem őket.
2023. jan. 20. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mert alkoholista vagy.
2023. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokunknak egyféle menekülés az élet, a világ, vagy leginkább a jelenlegi társadalmi rendszer elől. Ilyen fizetések, infláció, és kilátástalan élethelyzetek mellett hamar becsavarodhat valaki a mókuskerékben. Elkezd italozni, vagy épp drogozni és amíg hat az anyag addig jól érzi magát az ember (megszűnnek a problémák). Csakhogy aztán visszatér a sivár hétköznapi valóság, és megint fogyasztani kell ahhoz hogy újra jó legyen. Aztán idővel a különféle növények, italok, különböző színű porok miatt is újabbnál újabb problémák alakulnak ki - amik elől újra a bódulatokba kell menekülni (hogy ne érezze az ember milyen helyzetbe került). Ezzel pedig zárul a kör, kialakul a függőség ami egyre mélyebbre viszi az embert...
2023. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert alkoholista vagy; amúgy én is bipolár vagyok és ugyanígy rossz gondolatok vannak rajtam, viszont ha egyedül nekiállok inni, MÉG jobban jönnek ezek az érzések.
2023. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából megválaszoltad a saját kérdésedet.Az ivás a megküzdési stratégiád.Viszont azért kérlek, hogy ne általánosíts.Én is bipoláris vagyok mégsem iszom vagy drogozom,ez egy kifogás.
2023. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos átérzem.

Szintén bipoláris vagyok, és nem nagyon van nap, mikor nem iszok.

Mondjuk én nem akarom ezt, másnap mindig megbánom, de este kezdem előlről. 😑

2023. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Én is bipoláris vagyok, de soha nem iszom alkoholt. Antipszichotikum mellett mondjuk ha akarnék se tudnék 😄
2023. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!