Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Miyen betegsèg ez?

Ez normális? Miyen betegsèg ez?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nem bírtam elviselni ha mezítláb vagyok , idegesített ha a derekamig felhúzták a nadrágot , idegesített a bugyi is. Ma már felnőtt vagyok de most is sok dolog zavar . Pl a pulcsi, cimkèk, farmer,kèzkrèm , kezet sem szeretek mosni , nem bírok hosszú nadrágban aludni , idegesít a műköröm , a smink , ha össze van kötve a hajam ... Ès mèg sorolhatnám
2023. jan. 21. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Rossz lehet neked, az biztos.
2023. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem betegsegek, mindenkit zavar nehany dolog. Mondjuk en nem csinalnek ebbol ekkora nagy ugyet. De azert a kezmosast ne hanyagold! Milyen mar ha koszos a kezed?!
2023. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az is idegesít ha koszos vagy ragad 😂
2023. jan. 21. 14:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki mondta hogy szenzoros integrációs zavar . Lehet az ?
2023. jan. 21. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben a világban már egyre több ember mentálisan le van rottynva. Van aki észreveszi saját maga a tüneteket, de nagyon sokan nem, és ha valaki megemlíti neki, akkor vérig van sértődve.
2023. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet az
2023. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szenzoros integrációs zavar, de alapvetően ez több mentális problémához is társulhat (adhd, autizmus, ocd), viszont azokkal ne diagnosztizald magad, ha érdekel érdemes lenne felkeresned egy szakembert
2023. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!