Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenkor normális ez az...

Ilyenkor normális ez az idegesség?

Figyelt kérdés

Ultrahangon valamit látott a doktornő a vesèmnèl,nem tudom már mi,olyan ideges vagyok a leletet sem találok.

Jövő pénteken kaptam időpontot MRI-re.

Rettegek.3 napja csak agyalok,és ideges vagyok. Remeg a kezem az idegtől állandóan.Nem tudok másra gondolni,csak erre.

Nem érdekel semmi.

Csak fekszem és neten olvasgatok,tudom ez a legrosszabb amit tehetek.

De nem érdekel semmi,félek,rettegek egész nap.

A lábam is jár állandóan,ha állok ha ülök,annyira ideges vagyok .

Félek,hogy rákos vagyok, félek magától az MRI vizsgálattól is,nem merek befeküdni,egy liftbe nem merek beszállni, negyediken lakom,3 éve minden nap ha kell százszor jövök fel le a lépcsőn,de nem megy.

Klausztrofóbiám van.

Mit tudok tenni ez a félelem ellen .

Iszom az Orbáncfű teát napi háromszor de semmit nem ér.

Talán annyi,hogy alszok tőle.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Ez csak akkor múlik el ha megvan az eredmény.

És ha pozitív utána még rosszabbul leszek ?



2022. júl. 10. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az MRI-tol ne felj! A fehed nem lesz benne! Vegyel be elotte nyugtatot. Kontrasztos vizsgalstod lesz? Hol kaptal ilyen hamar idopontot? Nekem 2 honapra adtak.
2022. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem az mri miatt rettegek hanem hogy rákos vagyok

Egyébként magán úton és igen kontrasztos.

68 ezer forintèrt...

2022. júl. 11. 13:11
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
68%
Hogy lehetsz ekkora mamlasz? Tudom, kamaszkor! De azért nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Az embernél eddig csaknem 70 000 betegséget különítettek el. Tehát annak, hogy rákos vagy, 1:70 000 az esélye. Lottó ötösösöd előbb lesz, mint rákod, bazmeg.
2022. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél a szorongásos reakciónál az a legjobb megoldás ha a "végigjátszom" technikát alkalmazod, az megnyugtat:


Kiderül hogy rákos vagyok

Na akkor most milesz? Mennyire reális hogy rákom van? Volt a családban?

Hányadik stádiumú? Ki fog elátni? Mennyi pénzem van ápolásra? Ki hogyan fog reagálni? Kifogja ellátni a gyerekeim? Miből fizetem? Ki segít? Mik a terápiák erre? stb.stb.


Ezeket mind mind írd fel és válaszold meg magadnak papirod. Dolgozz ki minden kérdésre megoldást. Ez megfog nyugtatni. Tudományosan bizonyitott eljárás.


Sok sikert.

2022. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
68%
Ez valóban jó módszer, hallgass OffSabinger-re, kérdező. De csak úgy működik igazán, ha kézzel, papírra írod le.
2022. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 te mekkora paraszt vagy :-|
2022. júl. 12. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!