Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen személyiségzavarban...

Milyen személyiségzavarban szenvedhetett Pablo Escobar?

Figyelt kérdés

Azt tudni vélik, hogy biztosan paranoid volt. Azonban személyiségzavar önállóan nem létezik, valamivel mindig keveredik.



(Egy angol nyelvű oldalon találtam egy feltételezést, miszerint lehetséges hogy Pablo Escobar esetében a pszichopátia és a szociopátia egyszerre volt jelen…)


Én azt is feltételezem, hogy nárcisztikus is lehetett.


Tehát, szociopata, pszichopata, paranoid, nárcisztikus.


Elég sokat drogozott is, így azt is gondolhatjuk, lehetett élete vége felé valami komolyabb tudathasadása, esetleg skizofrénia.


Szóval én így tippelem…


Van aki biztosabbat tud és hogy milyen kevert személyiség zavar állhatott fenn nála???



2023. jan. 23. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figy, akit üldöz a rendőrség, és a társai is szívesen átvennék a helyét, ott azért nem egyszerű paranoiáról beszélni.
2023. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Szimplán pénz- és hatalommániás volt, mint Orbán.
2023. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem volt semmi baja mentálisan. Elmondások alapján nagyon szerette a gyerekeit, jó apa volt.

Igaza van 1nek hogy egy kicsit parázott, óvatos volt, nem tudhatta kiben bízhat.

Erősnek kellett mutatnia magát. Nem riadt vissza semmitől, ezért gondolták sokan hogy pszichopata.

2023. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Talán antiszociális személységzavarban szenvedett. A pszichopaták és szociopaták is ide tartoznak.
2023. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Don Pablo nem volt sem Pszichopata, sem szociopata.
2023. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!