Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Késztetéseket érzek rossz...

Késztetéseket érzek rossz dolgokra, ha megcsinálom megnyugszom, de most nagy a baj, segítség?

Figyelt kérdés

Késztetéseket éreztem erőltetni az agyam, hogy gondoljak dolgokra. Kínoztam magam, ha megcsináltam megnyugodtam.


Most azonban nagy baj van. A caládtagom nyakát nézegetem, és félek, nehogy meghúzzam. Soha nem voltam agresszív ember, mindig jó voltam, nem értem mi van.


Nézegetem a nyakát, eljátszom képzeletben hogy meghúzom, utána meg sírok, és fáj, hogy elvesztettem.


Attól félek megcsinálom, egyszer már nyúltam a nyakához, de elmentem onnan. Félek, mert ha megtenném, akkor összetörnék.


Mit tegyek? Ő az életem értelme, nem akarom bántani.



2023. jan. 24. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk mond el ezt neki, majd a saját biztonsága érdekében csak nyílt helyszínen találkozzon veled, te pedig menj pszichiáterhez.
2023. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Feküdj le azt aludj egyet. Sok volt a pia mára, mester. Jó éjt.
2023. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1es


Egy szobában lakunk, így nagyon félek. Ha nem teszem meg nyomasztó érzés, mármint félek, hogy megteszem. De ő az életem értelme. Nagyon rossz ez, félek.

2023. jan. 24. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha így érzed menj be a legközelebbi sürgősségire és mond el ott ezt a problémádat. Mert ez feltehetően most sűrgős intézkedést indokol.
2023. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Diliház, gyorsan.
2023. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Gondolj rá, milyen rossz lenne bántani bárkit, mennyire rossz dolog lenne, stb. Alkoholt semmiképp ne igyál, és gyógyszert se vegyél be, hacsak nem konkrétan erre kaptad.

Menj el egy pszichiáterhez, és mondd el ezt/ezeket neki pontosan, őszintén.

Sok ilyen eset van, tudnak segíteni.

Semmiképp ne engedj, és még a gondolattal se játssz el, "mi lenne ha"....ezt ne.

2023. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha a kérdésed komoly akkor most azonnal indulj el az első sürgősségi központba és mond el, hogy ez van. Fognak segíteni.
2023. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Pszichiáter orvos fog tudni segíteni neked.
2023. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!