Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ideje már nem tudom...

Egy ideje már nem tudom komolyan venni az állásinterjúkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 53 sikertelen állásinterjúm volt és egy ideje már nem tudom komolyan venni őket. A 40. óta különösebben már ki se szoktam öltözni, nem is készülök rá semmit, mert már nem látom értelmét, ha eddig nem vettek fel akkor szerintem ezután sem fognak. Átmenetileg erotikus munkát végzek, amíg nem sikerül találnom jogászhoz méltó állást.

2017. júl. 6. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Ha bírod, akkor csináld az erotikus munkát.

2. Ne add fel az egyéb állás keresését!

3. Legyél vállalkozó, vagy bármi olyan, ahol a magad ura vagy.

2017. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen erotikus munkát végzel?
2017. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: Prostituált vagyok.
2017. júl. 6. 23:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyi szerintem âllj be mosogatni valahova. Jogászhoz méltó állás?-könyörgöm pénzért szopsz, van ennél megalázóbb?
2017. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: A mosogatás sokkal megalázóbb ennél, ez egy jól fizető munka legalább és gyűjtöm a pozitív értékeléseket RL-on.
2017. júl. 6. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:
53 sikertelen interjú eléggé azt sugallja, hogy nem jogásznak kellene menned. Lehet valami más munka után kellene nézned.
2017. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
innen is látszik h diploma mellé nem feltétlenül jár ész xD
2017. júl. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit nehéz kérdés. Jogász diplomához rengeteg tanulás kell, sok éven át küzd valaki azért hogy legyen egy olyan diplomája amihez biztos megélhetés társul. Lehet hogy kissé anyagias a kérdező válasza de valahol együtt lehet vele érezni. Nehéz lehet megélni azt a kudarcot hogy évekig küzdött egy diplomáért és nem talál munkát. Szerintem se add fel, egyszer sikerül.
2017. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!