Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elhagyhatom az antidepresszanst?

Elhagyhatom az antidepresszanst?

Figyelt kérdés

A pszichiaterem random kozolte hogy nem tud tobbet fogadni keressek mast. Kerestem is de honapokkal kesobbre kaptam idopontot. Nos en egy honapja fontolgatom hogy hagyjam abba mert igyis ugyis vannak panikrohamaim szoval joforman feleslegesnek erzem a majam terheleset. Szepen lassan fokozatosan megprobalhatom elhagyni?

Jelenleg orvosi felugyelet nelkul allok es nem szeretnek futkodni.

Van aki magatol hagyta el?



2023. jan. 28. 22:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szép lassan, minden rendben lesz. D, B komplex Vitamin pótlás.
2023. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2023. febr. 7. 15:30
 13/25 anonim ***** válasza:
Hogy érzed magad, hogy elhagyod?
2023. febr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
én is most félig magamtól kezdtem el csökkenteni, egyébként mindenképp jó lenne, ha legalább a háziorvosoddal konzultálnál erről, mert ez függ attól is, hogy milyen típust, mennyi dózist szedtél... egyről a kettőre semmiképp! a negyedelés nem rossz ötlet, én is úgy csinálom... :) mondjuk én most tájokoztattam a dokim is, bár csak utólag sajnos. Úgyhogy tanulj a hibámból! Hogy vagy?
2023. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nagyon lassan fokozatosan teszem le. 75mgból már 25nél tartok.

Minden okes. Mellette sok vitamin, magne B6

2023. márc. 9. 07:51
 16/25 A kérdező kommentje:

Összességében amióta elhagytam sok minden változott..minden egyre rosszabb lett.

Úgyhogy szenzációs ötlet volt ez tőlem.

2023. márc. 28. 08:07
 17/25 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy minden rosszabb lett? Az eredeti betegséged tüneteid érzed?
2023. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igen az eredetit érzem csak sokkal de sokkal erősebben.
2023. márc. 29. 00:04
 19/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom, borzasztó lehet , gondolom jól voltál amikor úgy döntötték, hogy elkezdted csökkenteni. Mennyi ideig szedted az antidepit?
2023. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

A gyógyszer mellett sem voltam jól de legalább tudtam végezni a dolgom rendesen. Mivel nem voltam mellette se jól így döntöttem hogy akkor inkább leteszem.

Szerintetek hagyjam el teljesen? Vagy kezdjem el ujra felépiteni? Vagy most a gyogyszermentes napjaimba szedjek inkább néha néha frontint?

2023. márc. 29. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!