Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elhagyhatom az antidepresszanst?

Elhagyhatom az antidepresszanst?

Figyelt kérdés

A pszichiaterem random kozolte hogy nem tud tobbet fogadni keressek mast. Kerestem is de honapokkal kesobbre kaptam idopontot. Nos en egy honapja fontolgatom hogy hagyjam abba mert igyis ugyis vannak panikrohamaim szoval joforman feleslegesnek erzem a majam terheleset. Szepen lassan fokozatosan megprobalhatom elhagyni?

Jelenleg orvosi felugyelet nelkul allok es nem szeretnek futkodni.

Van aki magatol hagyta el?



2023. jan. 28. 22:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szedted az antidepit ez nagyon fontos? A Frontin valóban megnyugtatna de nagyon óvatosan vele !!!!Mert a Frontin csak addig oldja meg a problémát amíg hát 6 óra kb és utánna ismét nem lennél jól! Én a Frontin leszokással küzdök és nem piskóta!
2023. márc. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Egy éve szedem. A frontin legelöszőr hogyan hat?
2023. márc. 30. 08:12
 23/25 anonim ***** válasza:
Fogod érezni, hogy megnyugszol
2023. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem keresel egy pszichiátert, aki olyan gyógyszert ír fel, ami nem okoz függőséget, de stabilizálja a hangulatodat? Magadon kisérletezni nem túl szerencsés.
2023. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Sajnálom de egyszerűen államilag nem lehet találni egy olyant..mindig tovább adnak
2023. márc. 30. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!