Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hat a mentális egészség...

Hogyan hat a mentális egészségre, ha az ember felépít egy vagy több virtuális személyiséget?

Figyelt kérdés
Van esetleg saját, személyes tapasztalatod?

2023. jan. 29. 19:25
 1/3 japierdole98 ***** válasza:
100%

Láttam egy srácot youtubeon aki több napon keresztül a VR életében élt, a játékban aludt el, abban kelt fel, palackokba pisilt közbe hogy ne kelljen levennie a szemüveget stb.


Ha több időt töltesz a való életben mint a virtuális valóságodban, akkor még talán nem történhet nagy baj, de amint ez fordítva van, annak akár csúnya vége is lehet.


Azt pontosan nem tudom megmondani neked hogyan hat az agyadra, csak azt hogy egy virtuális világban mások a szabályok mint a kinti világban, ezért is nem szabad sok időt ott tölteni. Felelősséggel kell használni.

2023. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régebben napi 10 órár mindig xbox-oztam. Az online tér, a másokkal való kommunikáció, a közös játék szerintem kialakít egy online személyiséget.
2023. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló. Jézusom. És mi lett a sráccal. Azért ez elég káros
2023. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!