Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy érzitek magatokat most...

Hogy érzitek magatokat most mentálisan?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szarul, köszi hogy kérdezted
2023. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Elég szarul, újra beütött az evészavarom is.
2023. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szarul
2023. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Meg sose voltam mentálisan xarul életemben, úgyhogy én jól, köszi.
2023. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Totál 0.
2023. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit fáj a fejem,relaxációs zenét hallgatok.A front miatt van a fejfájásom,szerintem.
2023. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Diagnosztizált bipoláris vagyok, így nagyon hullámzó a hangulatom. Ebben a hónapban nem szedek a hangulatstabilizáló mellé antidepit (orvossal konzultáltam róla, nem random tettem le). Ebben a hónapban éreztem azt, hogy hosszú idő után jobban vagyok, de most nagyon el kezdtek történni olyan események, amik miatt úgy érzem megint be fog ütni a mély és visszasüllyedek a posványba, ahol az elmúlt hónapokban tengődtem.

A napokban nyugodt, koncentrált, vidám voltam, aztán jöttek a negatív triggerek (régi traumák szituációi kerültek elő), és megrohantak a negatív, önsértő, önsorsrontó gondolataim. Azt hiszem kezdek bekattanni tőlük, annyi minden lappang bennem a depressziója kívül: szorongás, evészavar, önsértés, rossz megküzdési stratégiák (homokba dugom a fejem, mert nem tudok mit tenni jelenleg). Egy kicsit segített, hogy találkoztam egy ismerősömnek, ez kicsit elterelte a rossz érzéseimet. A héten megyek pszichológushoz, addig próbálom kihúzni valahogy.

2023. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
És te hogy vagy, kérdező?
2023. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Jótérzem
2023. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Borderline és ocd, szoc. szorongás, ptsd és skizoaffektív zavar


Ez sajnos nem jó, de csodálkozom, hogy jobb az életminőségem, mint amire számítottam ezekkel


Azért vannak gondok, néha alacsonynak érzem a fizumat akkor az egész elettel motiválatlanná válok

2023. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!