Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság az egyetlen kiút?

Az öngyilkosság az egyetlen kiút?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok, már legalább 10 éve ezen gondolkodok. Valószínüleg szánalmas, de egyszerűen nem tudok ismerkedni, és értelmes párt találni. Akikkel el tudtam volna képzelni az életemet pedig még esélyt sem adtak, hogy megmutassam magam. Ami elég szomorú mivel kb semmi másra nem vágyok csak valakire akit szerethetek. Anyagilag is jól állok, ronda/túlsúlyos sem vagyok, olyan dolgokat csinálok amiket sokan megirigyelnének pl ejtőernyőzés stb. mégis, mintha csak taszítanám magamtól a nőket. Amit nem értek mivel én mindig mindenkivel kedves és jó voltam. És szinte mindig valami bunkó állatot választottak helyettem. Mostanra oda értem, hogy a barátaim közül szinte mindenki 5-10 éve kapcsolatban él, én pedig továbbra sem tudom mi a gond velem. És egyszerűen úgy érzem nincs erőm már ehhez, ha éppen jobb hangulatban vagyok és újra próbálkozok akkor pedig jön az újabb csalódás.
2023. febr. 4. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Kamu!


De ha mégsem, akkor először nöt keress, ne a szerelmet. Nöt, sok nöt egymás után, és majd jönni fog a szerelem.

2023. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Én 30 éves vagyok kisvárosban élek gyenge kapcsolataim voltak csak beszélgetni jártunk össze párszor utána szétváltunk. Nehéz nekem is a magányosság de megkell vele barátkozni. Lett volna egy nő aki összeakart volna velem jönni de nem tetszett. Úgyhogy valószínű gyerekem sem lesz. Hülyeséget ne csinálj egy nő miatt nem biztos hogy hosszabb távon boldogabb leszel.
2023. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt a téves alapfeltételezést kellene csak elengedni, hogy az ember kizárólag párban élve élhet teljes életet. Az emberiség 80%-a boldogan elcserélné a sajátját a tiédre. Ha ez a hiányérzet ilyen szinten megmérgezi a hétköznapokat, el kell engedni a társkeresés görcsét - megjegyzem, nem ritka, hogy pont egy ilyen "felszabadulás" löki jó irányba a dolgokat, bár ez nem törvényszerű.
2023. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1/3 Kamu? Őszintén nem tudom, de mivel évek óta majdnem minden este ezzel a gondolattal fekszem nem hinném. Az egy más téma, hogy arra a pontra, hogy megtegyem még nem jutottam el.
2023. febr. 4. 19:33
 5/11 A kérdező kommentje:
3. Akkor milyen egy teljes élet? Annyi mindent meg tudtam már csinálni, de arra ami mindenki másnak könnyen megy nem vagyok képes. Nem igazán szokott érdekelni mások véleménye, de tudod van az az érzés mikor a családoddal vagyok és kapom az újab hírt, hogy nah idén ki fog megnősülni stb, olyankor elfog az öngyűlölet/inkompetencia egyvelege.
2023. febr. 4. 19:47
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

1 vagyok

Azt írod, jól állsz anyagilag, nem vagy ronda, túlsúlyos, ejtőernyőzöl, 29 éves vagy az ilyen pasikra ömlenének a nők. 18-20 éves picsákat tudnál felszedni, szerinted mi kell a mai nőknek? Nem azt mondom hogy kurvák között éld le az életed, de csajozzál hogy szokasd magad a nőkhöz, vedd lazábbra a nőkkel való kapcsolatot, mert már rástresszeltél hogy mindenáron a szerelmet keresed. Túl jó vagy, túl kedves, életed párját keresed, az ilyenektől menekülnek a csajok.

Minnél több nő van körülötted annál nagyobb eséllyel fogod megtalálni az igazit.

De ha minden este ugy fekszel le, hogy már megint beszoptam, megint egyedül vagyok, igyis fogsz maradni.

2023. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

megint 1 vagyok

Amugymeg szombat este van, mi a francot ülsz it a gyakorikérdéseken.

Nem jobb lenne most egy kislánynak a combját simogatni? :)

2023. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Kedves kérdező én is ilyen rossz állapotban vagyok csak nekem az utóbbi időben a stressz hat ki annyira az életemre hogy nehezem alszom el rettentő nehezen.+ 26 éves vagyok és még csak párom se volt sőt lánnyal sem voltam még.Nekem is nagyon nehéz ez,de most én úgy gondolom ahogyan az előzők is leirták hogy ha figyelmesen elolvastad a legtöbb embernek nem is kell párkapcsolat.


Én azért ebben a témában nyitott szemmel jártam az elmúlt években és megfigyeltem hogy a legtöbb párkapcsoaltnak nevezett valami csak amolyan féligmeddig kamu mert szerintem a legtöbben csak összeállnak hogy meglegyen a valakivel a szex aztán ennyi.A legtöbb kapcsolat manapság csak felszines. Én most készülök pszichológushoz és most fogom az életemet elkezdeni rendbetenni lelkileg és testileg is keress fel egy pszichológust nekem a barátaim akik jártak pszichológusnál meggyógyultak általa. Ezek pszichés dolgok .Én pl munkába sem tudok járni mert kezem remeg hasam elkap a pánik a stressz eluralkodik rajtam. Szóva lfel a fejjel és keress fel egy pszichológust :) Nyilj meg neki mond el mi bánt és együtt megoldást találtok erre.Nekem is nehéz elkezdeni ezt de pozitivan kell .

2023. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiatal barátom 28 év körüli.Most házasodott meg,de viszont ahogyan egymással beszélnek a feleségével az nagyon nem egy őszinte és nem egy hűű de 100%-ban szerelmesek vagyunk egymásba házasság . Szóval hidd el nem mind őszinte és tuti jó .
2023. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A 3. Válaszoló nagyon korrekten leírta. Pl én is nagyon szívesen cserélnék veled. Én is évekig egyedül voltam pedig egyáltalán nem vagyok ronda a visszajelzések alapján. Most hogy 6 éve házasságban élek, néha nagyon is kiszakadnék belőle, úgy értem elutaznék és egyedül élvezném a szabadságot nem kellene idegeskedni a másik miatt. Amúgy meg hétvége van, miért nem mész el egy szórakozóhelyre? Biztos hogy találnál valakit ha nem is szerelem egyenlőre, de legalább egy kicsit kimozdulsz a depiből. Amúgy meg egy jótanács ha bele lendülsz a csajozásba ne rögtön a szerelmet keresd mert ha végül nem is jön össze a kapcsolat pár lánnyal, abba fogsz belefáradni szóval ne add fel minden a megfelelő időbe jön elő :)
2023. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!