Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az anorexiások tudnak teljesít...

Az anorexiások tudnak teljesíteni egyáltalán a tanulásban olyan kevés kalória mellett?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 17:15
 1/5 anonim válasza:
58%
Én voltam anorexiás.Felkelni alig volt erőm,nem hogy iskolába járjak.22/L
2023. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hány kg/cm voltál?
2023. febr. 5. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én nem voltam anorexiás, de szerintem egy bizonyos idő után már bőven el lehet jutni odáig, hogy az illető ne tudjon iskolába járni, tanulni. Egy lányt ismertem, ő egy évet kihagyott az egyetemből, amikor kórházban volt.
2023. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
Én a felvételi alatt még beteg voltam, plusz akkor nyelvvizsgáztam is: mai napig nem értem, hogy maradt erőm, energiám mindehhez. Aztán mire elkezdődött az egyetem, már gyógyulgattam, de így is iszonyatos volt az elején, állandóan fáradt voltam. Ha korábban nem álltam volna le, nem hiszem, hogy sokáig bírtam volna.
2023. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amikor nálam először megjelentek az anorexia kezdeti tünetei, egyetemre jártam. Nem okozott gondot a tanulásban az étel megvonása önmagamtól. Többször visszaestem/visszaesem, de olyan még nem történt, hogy rosszul lettem volna, vagy ne tudtam volna elindulni iskolába, később a munkahelyemre, csak, mert egész napi fejadagom egyetlen alma. Talán dolgozik az adrenalin. Még nem fejtettem meg ezt a titkot :)
febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!