Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiások, ti mindig minden...

Anorexiások, ti mindig minden kalóriát számoltok?

Figyelt kérdés
Én van hogy nem számolok mert nem érdekel, amíg egészséges ételt eszek. De van hogy mindent számolok. Néha elégedett vagyok magammal néha meg utálom ahogy kinézek. Ez csak velem van így, vagy nektek is vannak olyan órák/napok amikor úgy érzitek, nem kell fogynotok?

2016. júl. 13. 15:20
 1/7 anonim válasza:
Nem mind ha anorexisas lennek! Ezt elore leszogezem. En szinte mindent mindig szamolok, kiveve egy ket dolgot aminek tudom a kaloria erteket es keves, szoval, ilyen a salata, repa stb. Nalam is van olyan hogy azta de sexi vagy, milyen jo az alakod es szerelmes leszek magamba. De van olyan is amikor azt erzem, es latom, hohy ennek semmi ertelme ugyan ugy nezek ki, vagy megdagadtabb vagyok mint elkezdtem. Ez alltalaban nalam 2-3 hetente szokott valtozni.
2016. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval 2-3 hétig rendben vagy aztán 2-3 hétig újra fogyni akarsz? Jó tudni hogy nem csak én vagyok így vele.
2016. júl. 13. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:

én amíg nem voltam vegán számoltam (mert pl sokszor csináltam az ABC diétát), azóta nem, hiszen csak gyümölcsöt eszek körülbelül.

van, amikor szépnek érzem magam, de elég vékonynak soha.

2016. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. :/ de sosem érzem tökéletesnek az alakom :(
2016. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tökéletesnek én sem..csak néha úgy érzem hogy "elég jó" vagyok és ezért nem kell számolnom..
2016. júl. 16. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan számolom csak néha marad ki 1-2 nap... Eléggé fárasztó (szerintem a családomban senki más nem számolja).
2016. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
De butak vagytok hogy kaloriat szamolgattok,tudatlanok
2016. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!