Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha túl keveset eszünk a...

Ha túl keveset eszünk a szervezetünk tartalékol, ezért nem fogunk fogyni, és utána már bármi plusz kis kalória hízlalni fog. Viszont az anorexiások meg tökre lefogynak. Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja hogy nem jó a koplalás, mert a duplájára hízol, de az anorexiások mégis tökre letudnak fogyni...Pedig ők nem sokat esznek. Nekem meg az 1000kcal-os étrendemre mondták, hogy koplalás, és hogy a dupláját hízom majd vissza...Pedig én elvagyok vele, nem éhezek.. De msot akkor teljesen koplaljak,hogy lefoggyak?
2014. okt. 9. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Lefogynak, én is 31 kg-ra fogytam...és 64-re híztam vissza. Tehát le le tudsz fogyni, de sok anorexiás, mint sajna én is, tényleg a dupláját hízza vissza. Mondjuk nekem még a 64 se volt olyan sok 170 cm vagyok...De most már újra 44 kg :)
2014. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!