Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor például nyilvános...

Amikor például nyilvános mosdóba megyek és annyira modernek ezek már hogy magát lehúzza, én ettől nagyon bepánikolok, valamelyik nap konkrétan rohantam ki, mert egyszerűen alig kaptam levegőt. Ez inkább pánikroham, vagy a klausztrofóbiám miatt van?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát, van aki az AI térnyerésétől pánikol, más meg attól, hogy lehúzza magát a WC. Nem vagyunk egyformák.
2023. febr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ez azért nem normális. Nem csak az a bajod, hogy váratlanul ér?


Amúgy agorafóbia is lehet.

2023. febr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen normális dolog, ha idegen, szokatlan, ismeretlen dolgoktól megijed az ember. Lehet eddzeni: újra meg újra visszamenni, rácsodálkozni, hogy mit tud a technika, hogy többé nem tömődik el a wc, csakmert sokan nem akarnak hozzáérni a mindenki által fogdosott lehúzóhoz.
2023. febr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten csak a mosdóra értem ezt csak most ezt meséltem el. Attól is van ilyen rohamom vagy nem is tudom mi ez, ha például egyedül kell bemennem egy idegen szobába vagy egy idegen házba ahol még nem voltam eddig.
2023. febr. 6. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Panikbetegseg kezdete. Meg most az elejen kell elkapni pszichologus segitsegevel mert ez idövel csak rosszabb lesz es kiterjed mas területekre is.

Agorafobia egyebkent (szituacios felelem).

2023. febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!