Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kivizsgálás de hol?

Kivizsgálás de hol?

Figyelt kérdés

Nem fogom diagnosztizálni magam mert nem vagyok orvos, nem tudom mi a bajom, de az biztos, hogy van valamiféle "zavar" az agyamban. Gyerekkorom óta fenáll a helyzet, a koncentráció hiánya vagy éppen megszállott koncentráció, a szociális készségek hiánya, az agyam nem tud pihenni, folyamatosan máshol jár, mániás dolgaim is vannak illetve van olyan szituáció ami ijesztő agresszivitást vált ki belőlem.

Járok pszichológushoz, pszichiáternél is voltam de szerinte ha az embernek fedél van a feje felett és van munkája akkor nem kellene rosszul éreznie magát, no comment. Ezek után nem tudom hova fordulhatnék ha nem a pszichiáterhez?


2023. febr. 16. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Autizmusra vizsgáltattad magad? Vannak módszerek a felnőttek diagnosztizálására is. Így hirtelen ez ugrott be, főleg, ha pszichológusnál is jártál már.
2023. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmire nem vizsgáltak. Gyorsan rágugliztam egy helyet talátam egyelőre ahol elvileg felnőtteket is vizsgálnak bár érdekes módon a felnőtteknek való jelentkezési kérdőív gyerekeknek szól
2023. febr. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!