Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs semmi kiút a depresszióból?

Nincs semmi kiút a depresszióból?

Figyelt kérdés
15 éves koromban kezdett igazán előjönni, bár szorongani mindig szorongtam. 100 mg ssri-t szedek és nem tudok leszokni, a nyugtatóról már leszoktam. A drága főorvos úr egy demens fax aki azt sem tudja merre van, voltam gyerekkorom óta többféle szakembernél de nekem nem használ semmi, már teljesen feladtam a keresést. Van bármi értelme élni ebben a világban? Csak nyomorúság az egész! 22/f
2023. febr. 17. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ûdvözöllek! A depresszió kezelèsi lehetôsègei; gyógyszeres terápia, pszichoterápia, kognitiv-behavior terápia,interperszonális terápia. Továbbá fènyterápia, alvásmegvonás, elektrokonvulzivterápia(ECT)
2023. febr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy rovidebb idoszakom mikor nem akartam meghalni de most csak azon agyalok hogy jobb helyem lesz ott. 27f. En is szedek antidepit is meg frontint is. Panikbeteg depresszio szoc fobia szorongas .15 evesen alakult ki ez a puaztulat nalam. Azota szivok mint a torkosborz. Mar nem sokaig azt erzem.
2023. febr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van kiút. Az én traumám 7 évesen kezdődött, 13 évesen már öngyilkossági kísérleteim voltak, most 27 évesen mivel nem találtam terapeutát, diliházba kerűltem öngyilkossági kísérlettel.


Ami segített, hogy kaptam gyógyszert. Most már jól vagyok. A depressziót pedig terapeutával dolgozom fel.

2023. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!