Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kényszerbetegség és a...

A kényszerbetegség és a depresszió teljesen lekorlátozta az életem. Nincs kiút?

Figyelt kérdés
Folyamatost jutnak eszembe rosszabbnál rosszabb dolgok, már ott tartok hogy az utcára se van nagy kedvem kimenni. Végig kell nézem ahogy elmúlik az életem, semmit nem tudok ellene tenni. Jobb lennecha meghalnék, ez már tényleg az alja, ennél rosszabb már nem is jut eszembe, egy hátrányos nyomorék lettem. :(
2016. aug. 12. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nananana gyere beszéljünk
2016. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá a google-val pl. az afrikai gyermekekre, akik az éhhalál szélén állnak és utána szebbnek fogod látni az életedet.
2016. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál már?

Én is hasonló problémákkal küszködöm, de amióta elmentem az orvoshoz és szedek gyógyszereket, azóta sokkal jobb minden. Tudom, nehéz rávenni magad, hogy keress fel egy szakembert, de ez a legjobb megoldás.

2016. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szorongás és depresszió csökkentésére sok mindent kipróbálhatsz.

1.Citromfű tea - ez nyugtató hatású, nekem használ

2.orbáncfű

3.B vitamin komplex - ez kell az idegrendszernek

4.Magnézium

5.SPORT!!!!!! Ha van lehetőséged, mozogj hetente többször

6.Egészséges étkezés

7.Olvass egy jó könyvet, vagy nézz filmet minden nap, ez kicsit eltereli a figyelmedet, kikapcsol.

Sajnos azt kell mondjam, hogy pszichológus nélkül nem sok az esélye, hogy egyedül kimássz ebből. Persze a pszichiáter által felírt gyógyszerek biztos, hogy hatásosak, de nem oldja meg a problémádat, csak a tüneteket kezeli. Őszintén, ki akar élete végéig gyógyszert szedni?

Van kiút, vagy legalábbis elviselhetőbb lesz a dolog és újra tudsz majd örülni. Hidd el, tudom, hogy miről beszélek. És azt is, hogy Te miről beszélsz.

2016. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem keress fel egy szakembert. De mindenképp jó tesz ha elmondod valakinek. Van kiút, ez csak egy rossz időszak. Minden rendben lesz :) a kényszerbetegség igényli a foglalkozást, a technikákat amiket megtanulhatsz egy erre specializálódotodd orvostól. Üdv. Egy "exkényszerbeteg"
2016. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked milyen fajta kényszereid vannak?
2016. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami biztos megoldás, az a hipnobehaviorista kezelés. Orvosok jellemzően nem alkalmazzák, speciális képesítésű pszichológus a szakembere.
2016. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!